€ 1890 brutto miesięcznie

Na magazynie obuwia dla par dam pracę w Niemczech bez znajomości języka Lipsk

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Lipsk
  • Opublikowany: 26 października 2019 00:45

Dla par oferta pracy w Niemczech od zaraz na magazynie obuwia. Ogłoszenie z Lipska bez znajomości języka dla magazynierów przy zbieraniu zamówień. Zakwaterowanie organizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Lipsk.

Wynagrodzenie: 1890 Eur brutto mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 6.

Zadania na stanowisku:

  • praca na magazynie hurtowni obuwniczej – w chwili obecnej są to artykuły zimowe, czyli kozaki, śniegowce oraz buty ocieplane;
  • dbałość o porządek na magazynie, rozładowywanie dostaw, kompletowanie produktów zgodnie z zamówieniem klienta oraz pakowanie;
  • wykonywanie innych zadań zleconych przez przełożonego.

Wymagania:

  • dostępność od zaraz;
  • zaświadczenie o niekaralności;
  • dobra kondycja fizyczna;
  • rzetelność;
  • samodzielność;
  • sumienne wypełnianie zadań;
  • pracowitość;
  • zaletą będzie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

Oferujemy:

  • pracę od zaraz;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • możliwość rozwoju i podnoszenia swoich kwalifikacji;
  • opiekę polskiego rezydenta;
  • ubezpieczenie;
  • możliwość skorzystania ze świadczeń socjalnych;
  • zakwaterowanie w cenie 300 Eur mc od osoby.

Aplikacja:

Aplikacje prosimy wysyłać na adres: beschaftigung@munich.com z podaniem numeru referencyjnego: „Niemcy praca na magazynie obuwniczym, Lipsk 011/2019”

Źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/bez-znajomosci-jezyka-praca-w-niemczech-dla-par-od-zaraz-na-magazynie-obuwia-lipsk/

ID ogłoszenia: 4335db3275e86f79