€ do uzgodnienia

Na magazynie Niemcy praca dla pakowacza Frankfunt nad Menem od zaraz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Frankfurt nad Menem
  • Opublikowany: 21 kwietnia 2014 22:46

Magazyn z siedzibą we Frankfurcie nad Menem z zabawkami zatrudni pracowników na stanowisko pakowacz. Niemcy praca przy pakowaniu, sortowaniu, komisjonowaniu od zaraz.

Stanowisko: Pakowacz

Lokalizacja: Frankfurt nad Menem

Zarobki: do uzgodnienia

Obowiązki:

  • Praca odbywać się będzie na magazynie z zabawkami i artykułami dla dzieci.
  • Obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie zbieranie produktów według zamówień klientów, pakowanie.
  • Pracownik będzie odpowiedzialny za kontrolowanie dostaw do magazynu.
  • Zadaniem będzie skanowanie, oraz etykietowanie produktów,
  • Do zadań należeć będzie komisjonowanie, porównywanie etykiet z numerami ID.
  • Pracownik będzie również układać produkty na magazynie.
  • Koniecznością będzie zgłaszanie nieprawidłowości

Oczekujemy:

  • możliwość podjęcia zatrudnienia od zaraz
  • obowiązkowym warunkiem jest dobra znajomość języka niemieckiego
  • posiadanie prawa jazdy będzie mile widziane
  • atutem będzie posiadanie licencji na wózki widłowe
  • doświadczenie w pracy na magazynie
  • odpowiedzialność i chęć do podjęcia pracy fizycznej

Oferujemy:

  • pracę na umowie o pracę
  • niemieckie warunki zatrudnienia
  • wsparcie ze znalezieniem zamieszkania
  • odprowadzanie składek oraz zapewnione zamieszkanie

Aplikacja:
Chętni proszeni są o aplikowanie poprzez poniższą stronę:

ID ogłoszenia: 24653557792a8b8b