€ 13 - 16 brutto/h

Na budowie od zaraz Niemcy praca dla płytkarza-glazurnika bez języka Münster 2021

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Münster
  • Opublikowany: 15 września 2021 22:15

Bez znajomości języka do podjęcia praca w Niemczech na budowie dla płytkarzy-glazurników. Zatrudnienie od zaraz w Münster przy remontach i wykończeniach. Zakwaterowanie zapewnia pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: płytkarz.

Lokalizacja: Münster.

Wynagrodzenie: 13 – 16 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • pracownik będzie zajmował się przygotowywaniem powierzchni oraz układaniem różnego rodzaju płytek;
  • inne zadania to montowanie suchej zabudowy, szpachlowanie, tapetowanie, malowanie oraz szlifowanie itp.

Wymagania:

  • samodzielność;
  • posiadanie praktyki zawodowej;
  • posiadanie czynnego prawa jazdy kat. B;
  • pracowitość;
  • sumienne i dokładne wykonywanie zadań;
  • atutem będzie znajomość języka niemieckiego.

Oferujemy:

  • dokładne warunki zatrudnienie;
  • umowę podpisywaną z polskim pracodawcą albo współpraca na podstawie własnej działalności;
  • ubezpieczenie zdrowotne oraz emerytalne;
  • zakwaterowanie w pokojach dwuosobowych;
  • możliwość brania zaliczek;
  • pełny etat.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane podjęciem pracy na budowie mogą się zgłaszać pod numerem telefonu: +48 785 335 008

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-jezyka-praca-w-niemczech-dla-plytkarza-na-budowie-bez-znajomosci-jezyka-munster/

ID ogłoszenia: 3596142577d4ae69