€ ok. 15 brutto/h

Na budowie Niemcy praca od zaraz przy rozbiórkach z podstawowym językiem w Singen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Singen
  • Opublikowany: 1 lipca 2020 20:28

Do aktualnej od zaraz pracy w Niemczech poszukiwani budowlańcy z podstawową znajomością języka. Zatrudnienie w Singen na budowie przy rozbiórkach z zakwaterowaniem zapewnionym przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pracownik budowlany.

Lokalizacja: Singen.

Wynagrodzenie: ok. 15,00 Eur brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • pracownik będzie pracował przy rozbiórkach, a także wykonywał przebicia i wyłom ścian z betonu albo kamienia naturalnego z wykorzystaniem diamentowych pił oraz wiertarek;
  • praca przy częściowej rozbiórce budynków itp.

Wymagania:

  • posiadanie doświadczenia w pracy przy rozbiórkach albo jako pracownik budowlany, a także przy obsługiwaniu maszyn oraz pojazdów budowlanych;
  • przynajmniej podstawowa znajomość języka niemieckiego;
  • posiadanie prawa jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • pracę na miejscu na różnych budowach;
  • możliwość otrzymania diety w wysokości 6,00 Eur od 8 godzin pracy po upływie trzech miesięcy;
  • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:00 do 17:00;
  • możliwość wyrobienia nadgodzin;
  • zakwaterowanie w cenie ok. 250 Eur na mc;
  • niemiecką umowę, która będzie podpisywana bezpośrednio z pracodawcą;
  • zatrudnienie na czas nieokreślony.

Aplikacja:

CV ze zdjęciem i zgodą na przetwarzanie danych osobowych można wysyłać na adres e-mail: agnieszka.moeller@vodafonemail.de

W wiadomości należy podać numer: ID 830

Źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/praca-w-niemczech-na-budowie-przy-rozbiorkach-od-zaraz-w-singen-2020/

ID ogłoszenia: 9625efcb1fc1bd1e