€ 17,00 na godz.

Na budowie dla malarzy oferta pracy w Niemczech bez języka od zaraz Frankfurt nad Menem

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Frankfurt nad Menem
  • Opublikowany: 5 listopada 2020 20:34

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Niemczech dla malarzy. Zatrudnienie na budowie we Frankfurcie nad Menem bez znajomości języka. Pracodawca zapewnia pomoc w znalezieniu zakwaterowania.

Stanowisko: pracownik budowlany – malarz.

Lokalizacja: Frankfurt nad Menem.

Wynagrodzenie: 17,00 € na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem pracownika będzie malowanie powierzchni wewnątrz i na zewnątrz domów;
  • do obowiązków należało będzie malowanie ścian i sufitów;
  • pracownik będzie również układał wykładziny dywanowe i winylowe oraz parkiety.

Wymagania:

  • dokładne wykonywanie zadań;
  • brak uzależnienia od alkoholu;
  • możliwość podjęcia zatrudnienia od zaraz;
  • posiadanie prawa jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na pełny etat;
  • pomoc w znalezieniu zakwaterowania;
  • niemiecką umowę o pracę;
  • zatrudnienie na niemieckich warunkach.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane podjęciem pracy na budowie jako malarz proszone są o wysyłanie zgłoszeń wraz z CV na adres e-mail: info@malergeschaeft-grau.de

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-w-niemczech-dla-malarzy-na-budowie-od-zaraz-bez-jezyka-we-frankfurcie-nad-menem/

ID ogłoszenia: 9005fa4038c56b7b