€ od 10,00 na godz.

Na budowie bez języka praca w Niemczech remonty-wykończenia od zaraz Beckum

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Beckum
  • Opublikowany: 9 lutego 2021 18:01

Bez znajomości języka do podjęcia praca w Niemczech dla budowlańców. Zatrudnienie od zaraz w Beckum na budowie przy remontach i wykończeniach z zakwaterowaniem, które będzie zapewnione odpłatnie.

Stanowisko: pracownik budowlany.

Lokalizacja: Beckum.

Wynagrodzenie: od 10.00 € na godz. w zależności od posiadanych umiejętności oraz stanowiska.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • do zadań pracownika będzie należało: robienie wykończeń, wykonywanie ogólnych prac budowlanych, mycie chlewów, a także zajmowanie się rozbiórkami itp.

Wymagania:

  • możliwość podjęcia zatrudnienia od zaraz;
  • dobra kondycja fizyczna;
  • dokładne i zaangażowane wykonywanie zadań;
  • motywacja i chęci do pracy na budowie.

Oferujemy:

  • niemiecką umowę;
  • odpłatne zakwaterowanie;
  • bardzo dobre warunki finansowe;
  • transport do pracy na koszt pracodawcy;
  • zapewnione narzędzia oraz sprzęt do pracy.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane podjęciem pracy proszone są o kontakt telefoniczny pod numerem telefonu: +48 603 608 495 albo +49 170 816 84 83 (można również pisać na WhatsApp).

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/niemcy-praca-bez-znajomosci-jezyka-na-budowie-przy-wykonczeniach-od-zaraz-beckum/

ID ogłoszenia: 766022c114e2fcd