€ 2500 brutto/mc

Na budowie bez znajomości języka praca w Niemczech przy elewacjach od zaraz Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hamburg
  • Opublikowany: 21 maja 2020 19:06

Możliwość podjęcia od zaraz pracy w Niemczech dla Polaków na budowie przy dociepleniach na elewacjach. Zatrudnienie w Hamburgu bez znajomości języka dla budowlańców z doświadczeniem.

Stanowisko: pracownik budowlany.

Lokalizacja: Hamburg.

Wynagrodzenie: 2500 Eur brutto na mc – przy stawce 9,00 Eur netto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem pracownika będzie wykonywanie prac ogólnobudowlanych, np. tworzenie fasad budynków oraz robienie elewacji;
  • do zadań będzie należało także montowanie dociepleń, tynkowanie, a także montaż parapetów, paneli elewacyjnych oraz płytek itp.

Wymagania:

  • posiadanie doświadczenia w pracy na budowie;
  • pełna samodzielność;
  • mile widziana będzie nawet podstawowa znajomość języka niemieckiego.

Oferujemy:

  • zatrudnienie dla osób na własnej działalności;
  • wypłatę zawsze na czas;
  • możliwość wypracowania nadgodzin;
  • możliwość podjęcia stałej pracy;
  • dokładne warunki zatrudnienia;
  • możliwość regularnego brania zaliczek przez pierwsze dwa miesiące;
  • atrakcyjne wynagrodzenie.

Aplikacja:

Zgłoszenia wraz z CV można wysyłać na adres e-mail: praca@LDconsulting.eu z dopiskiem w nagłówku: PRACOWNIK BUDOWLANY albo pod numerem telefonu: 602 530 667 (Piotr).

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-niemcy-praca-na-budowie-bez-znajomosci-jezyka-przy-elewacjach-hamburg/

ID ogłoszenia: 4065ec69e23df581