€ od 9,75 /h

Murarz – Tynkarz do pracy w Niemczech od zaraz – budowa

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Stuttgart
  • Opublikowany: 27 listopada 2012 01:35

Dla klienta ze Stuttgartu (Niemcy) szukamy pracowników budowlanych do pracy w Niemczech na stanowisko murarz-tynkach od zaraz – praca z zakwaterowaniem. Wymagana komunikatywna znajomość języka niemieckiego. Ogłoszenie zostało zamieszczone przez legalnie działającą agencję pośrednictwa pracy w Niemczech „PolWork-Service”.

Wymagania:

  • Dokumenty poświadczające wykształcenie, bądź doświadczenie w zawodzie Tynkarz  (dodatkowy atut)
  • Dla pracowników z dyplomem czeladniczym i mistrzowskim proponowane są wyższe stawki.
  • Znajomość języka niemieckiego – taka aby móc porozumieć się przez telefon z konsultantem niemieckiej firmy i móc językowo samodzielnie funkcjonować na terenie Niemiec.

CV w języku niemieckim i polskim oraz komplet dokumentów wymienionych powyżej – świadectwa i referencje mogą być w języku polskim!

Zakres obowiązków (umiejętności):

  • Montaż systemów słonecznych
  • Izolacje fasadowe – klejenie, mocowanie
  • Zbrojenie – obrzucanie, tynkowanie
  • Tynki maszynowe g4 g5, gipsowe, tynki szlachetne

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na niemieckich warunkach – umowa o pracę w języku polskim i niemieckim przesłana przed wyjazdem.
  • Wynagrodzenie według stawki BZA-DGB
  • Organizacja zakwaterowania – cena za noc od 10 – 20 Euro – jeżeli koszty zostaną przekroczone firma wyrównuje je w swoim zakresie!
  • Możliwość pobrania zaliczki w wysokości 150 Euro po przepracowaniu dwóch pierwszych tygodni.
  • Możliwa dieta w wysokości od. 4,50 Euro za godzinę netto do 6 Euro
  • Wynagrodzenie w przedziale od : 9,75 Euro brutto na godzinę – w zależności od umiejętności i dokumentów poświadczających doświadczenie lub wykształcenie.

Kandydatów potrafiących odnaleźć się w podanych branżach/zakresach prac prosimy o skompletowanie dokumentów i przesłanie ich na adres mailowy: biuro@polwork.pl z dopiskiem ,, Tynkarz/Murarz”, skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Firma PolWork-Service, posiadająca numer wpisu w ewidencji agencji zatrudnienia 7879, dla swojego niemieckiego kontrahenta poszukuje pracownika na stanowisko ,,Tynkarz”

ID ogłoszenia: 19550b41298c2a11

5 komentarzy na “Murarz – Tynkarz do pracy w Niemczech od zaraz – budowa”

  1. witam jestem chcetny i gorowy do podjecia pracy od zaraz

    z wyksztalcenia jestem technikiem budownictwa posiadam prawojazdy
    kat b’
    oraz papiery na koparko ładowarki

    jestem dobrym sumienym murarzem
    samodzielnym sam sobie rozmierzam i jade
    zanjomosc rysunków znajomosc na niwelatorze
    przez rok bylem majstrem w warszawskiej firmie na stanowisku majster zbrojarz
    krence cengami samodzielnie rozjerzdzam budynki
    mam nawet europas mobiles potwierdzajacy moje kwalifikacje zawodowe

    numer +48 728 752 833
    728 752 833
    lub +48 77 415 23 62

  2. Witam jestem właścicielem firmy budowlanej i szukam ofert związanych z pracami budowlanymi (w tym budowa domów jednorodzinnych, bliźniaków, bloków wielorodzinnych, hoteli oraz hal magazynowych) wykonywanymi metodą tradycyjną. Oferujemy również usługi wykończeniowe (tynki tradycyjne, gipsowe,glazura, terakota,ocieplenia budynków, posadzki). Tel. kontaktowy 603 910 886

  3. Jestem zainteresowany pracą w tym charakterze ponieważ ostatnio zajmowane miejsce było w Berlinie . Rok pracy w tiapark-u w większości przy tynkach NIEZWŁOCZNIE PROSZĘ O KONTAKT 793-492-843

  4. Witam wraz z bratem jesteśmy zainteresowani tą ofertą pracy. Proszę o kontakt pod numerem telefonu 667428784

  5. Krzysztof1966 na 23 marca 2014 @ 20:05

    Witam jestem budowlańcem z wieloletnim doświadczeniem wykonuje tynki tradycyjne oraz glazurę i wykończeniem wnętrz
    Proszę o kontakt pod numerem telefonu : 782-203-664

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: polwork
  • Zarejestrowany od: 27 listopada 2012

Inne przedmioty dodane przez polwork

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez polwork »