€ do uzgodnienia

Monter płyt kartonowo-gispowych praca Niemcy od zaraz na budowie Heidenheim

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Heidenheim
  • Opublikowany: 23 października 2014 14:41

Firma budowlana pilnie poszukuje chętnych do pracy w Niemczech na stanowisku montera suchej zabudowy. Zatrudnienie w Heidenheim od zaraz przy regipsach i zadaniach wykończeniowych.

Stanowisko: Monter zabudowy suchej

Lokalizacja: Heidenheim

Zarobki: do uzgodnienia

Obowiązki:

  • Pracownik będzie odpowiedzialny za wszelkie prace przy montowaniu regipsów.
  • Do zadań należeć będzie montowanie stelaży z aluminium i drewna, przycinanie płyt.
  • Obowiązkiem będą również zadania wykończeniowe przy szpachlowaniu i szlifowaniu spoin pomiędzy płytami.

Oczekiwania:

  • zdolność czytania rysunku technicznego, planu budowlanego
  • możliwość pilnego przyjazdu na miejsce budowy
  • znajomość języka niemieckiego w stopniu dobrym
  • duża dokładność, zdyscyplinowanie
  • zaangażowanie w wykonywane zadania
  • fachowość

Oferujemy:

  • zatrudnienie odbywać się będzie na podstawie umowy niemieckiej
  • pracodawca oferuje uczciwe zarobki
  • zapewniony pakiet socjalny
  • pomoc w sprawach organizacyjno urzędowych jakimi są np: uzyskanie meldunku itp
  • służbowy samochód
  • miejsce zamieszkania
  • praca na pełny etat plus możliwość wypracowywania nadgodzin

Aplikacja:
Osoby zainteresowane proszone są o kontakt mailowy.
Prosimy o rozsądne zgłoszenia.

adres kontaktowy: adam.goik@wsm-personal.de

źródło: http://praca.gratka.pl/oferta/monter-suchej-zabudowy-trockenbau-niemcy-2553166.html

ID ogłoszenia: 7845448f36165b78

1 odpowiedź na “Monter płyt kartonowo-gispowych praca Niemcy od zaraz na budowie Heidenheim”

  1. Witam jestem zainteresowany praca ,pracowalem przy
    Regipsach w Norwegi Szwecji i Niemczech lecz poszukuje
    stalej pracy nie na czarno mam 33 lata mieszkam obecnie w Bonn
    W niemczech lecz moge sie przeprowadzic w kazde miejsce
    muj numer 015129434934 jestem do dyspozycji od zaras prosze o telefon