€ 12 euro/h

Monter płyt gipsowo kartonowych do pracy w Niemczech budowlanka (regipsy)

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Goppingen
  • Opublikowany: 14 sierpnia 2013 18:43

Firma z branży budowlanej poszukuje osób na stanowisko monter płyt gipsowo kartonowych. Niemcy praca w Goppingen w budownictwie przy regipsach ze znajomością języka niemieckiego.

Stanowisko: Monter regipsów
Wynagrodzenie: 12 euro/h brutto plus dieta
miejsce pracy: Goppingen w Niemczech

Zadania:
Praca polega na wykończeniu wnętrz- montowaniu regipsów,wygładzaniu ścian i szpachlowaniu

Wymagania:

  • dobra znajomość języka niemieckiego- warunek konieczny- weryfikowane na rozmowie
  • odpowiednie wykształcenie
  • doświadczenie
  • posiadanie własnego samochodu oraz prawa jazdy

Oferta:

  • niemieckie zatrudnienie
  • zakwaterowanie- płatne

Aplikacja:
maile z CV : niemiecki@lsj.pl z dopiskiem „monter płyt G-K, Niemcy”
Źródło:http://www.praca4u.net/monter-plyt-g-k-id189746.html

ID ogłoszenia: 593520b55fc9c2bf