€ 10-13 EUR

Monter opon / mechanik – praca w Niemczech od kwietnia 2019

  • Kraj: Niemcy
  • Opublikowany: 10 lutego 2019 18:40

Na ternie całego kraju od kwietnia 2019 możliwość podjęcia ciekawej pracy w Niemczech na stanowisku montera opon (wulkanizatora). Propozycja kierowana do osób z kwalifikacjami oraz znajomoscią języka.

EuropaJOB, jako agencja zatrudnienia posiadająca certyfikat o numerze rejestru 8455, poszukuje osób chętnych do pracy na stanowisku: Monter opon

Lokalizacja: południowe Niemcy
Rozpoczęcie pracy: początek kwietnia 2019

Opis stanowiska:
– fachowe podnoszenie pojazdów
– demontaż kół samochodowych
– zdejmowanie opon z felg
– obsługa wyważarki
– mycie/czyszczenie/magazynowanie kół
– wykonywanie pomiarów ciśnienia w oponach
– kontrola jakości
– magazynowanie opon i kół

Wymagania:
– wykształcenie kierunkowe oraz doświadczenie w branży samochodowej / na podobnym stanowisku
– znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym
– znajomość obsługi systemu mierzenia ciśnienia w oponach będzie dodatkowym atutem
– ogólna znajomość obsługi komputera / pakietu MS-Office
– dobry stan zdrowia
– skuteczność, dokładność, punktualność, samodzielność
– własny samochód oraz prawo jazdy będą dodatkowym atutem
– gotowość do elastycznego wymiaru czasu pracy oraz do ewentualnych nadgodzin
– dyspozycyjność do pracy w soboty
– umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:
– zatrudnienie w międzynarodowej firmie
– zatrudnienie na warunkach niemieckich
– pracę na pełny etat
– atrakcyjne wynagrodzenie
– stawkę godzinową w wysokości 10,13 euro brutto/h + dieta dzienna 20 euro + dodatki
– pracę od poniedziałku do piątku, ewentualna możliwość pracy w soboty
– możliwość wyrobienia nadgodzin

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie CV na adres: rekrutacja@europajob.pl z dopiskiem „Monter opon”

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się z wybranymi kandydatami.

Administratorem danych jest EuropaJob Sp. z o.o. z siedzibą w Kraków 30-134, Kunickiego 5-201. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.

ID ogłoszenia: 5995c5bf7af0d998