20  €

Monter okien praca Niemcy od zaraz na budowie w Wiesbaden

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Wiesbaden
  • Lista: 6 czerwca 2018 23:17

Firma z Wiesbaden poszukuje od zaraz doświadczonych monterów okien do podjęcia legalnej pracy w Niemczech na budowie przy montażu stolarki okiennej i drzwiowej.

DAAR Personal Service GmbH jest częścią powstałej w 2011 roku firmy Work On Personal LTD z siedzibą w Londynie zajmującą się doradztwem personalnym. Działamy w Polsce, Niemczech, Austrii oraz innych krajach Europy zachodniej.
Obecnie poszukujemy pracowników na stanowisko:
Monter okien i drzwi
Miejsce pracy: Wiesbaden, Niemcy
Zadania:
• montaż okien i drzwi
• praca zgodnie z rysunkiem technicznym
• dbałość o porządek i bezpieczeństwo w miejscu pracy

Zapewniamy:
• zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę
• wynagrodzenie 12 EUR brutto na godzinę oraz dietę w wysokości 60 EUR netto za każdy przepracowany dzień
• pomoc w organizacji zakwaterowania
• kontakt z biurem w języku polskim
• nie prowadzimy Zeitkonta

Wymagania:
• doświadczenie na podobnym stanowisku pracy
• znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym
• możliwość wyjazdu własnym samochodem

ID Ogłoszenia: 5945b17d7c6d77a9

20 liczba wyświetleń, 6 dzisiaj

Informacje o autorze ogłoszenia.

Inne ogłoszenia użytkownika: DaarPersonalService

Najnowsze pozycje wystawione przez DaarPersonalService »