€ Euro

Monter okien praca Niemcy na budowie w Bielefeld od zaraz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Bielefeld
  • Opublikowany: 10 sierpnia 2014 21:32

Firma budowlana z Bielefeld poszukuje monterów okien do pracy w Niemczech na budowie. Zatrudnienie od zaraz przy montażu stolarki okiennej i drzwiowej.

Monter okien
Miejsce pracy: Bielefeld

Opis stanowiska:
– montaż okien

Wymagania:
– doświadczenie przy montażu okien
– umiejętność czytania rysunku technicznego
– komunikatywna znajomość j. niemieckiego
– prawo jazdy kat. B oraz własny samochód

Oferujemy:
– atrakcyjne wynagrodzenie
– umowa o pracę bezpośrednio z niemieckim pracodawcą
– niemieckie świadczenia socjalne oraz składki rentowe
– zakwaterowanie lub pomoc w jego znalezieniu
– opieka polskiego konsultanta
– możliwość podjęcia pracy od zaraz

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny 71 72 54 157 lub przesłanie aktualnego CV wraz ze zdjęciem na adres bau@holbern.pl wpisując w tytule MO/08/2014
* Oferujemy wyłącznie legalne zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę. Od kandydatów nie pobieramy prowizji.

Holbern – jesteśmy międzynarodową agencją doradztwa personalnego, specjalizujemy się w rekrutacji pracowników średniego i wyższego szczebla. Współpracujemy z ponad 300 przedsiębiorstwami na terenie całych Niemiec, Szwajcarii i Austrii. Oferujemy pracę wyłącznie z bezpośrednim i stałym zatrudnieniem u zagranicznych pracodawców wraz z pełnymi świadczeniami socjalnymi oraz zasiłkami rodzinnymi. Kandydatom zdecydowanym na podjęcia pracy za granicą oferujemy bezpieczne zatrudnienie w sprawdzonych firmach, profesjonalną obsługę oraz wsparcie polskich konsultantów. Nasze usługi są bezpłatne. Decydując się na podjęcie pracy u zagranicznego pracodawcy z firmą Holbern mają Państwo pełną gwarancję indywidualnego podejścia oraz dostępu do najatrakcyjniejszych ofert pracy na rynkach zagranicznych. Ponadto świadczymy kompleksowe usługi w zakresie zwrotu: podatku, ulg podatkowych, świadczeń socjalnych oraz dodatkowych pakietów ubezpieczeń.

ID ogłoszenia: 88953e4d70626a57