€ zależne od kwalifikacji

Monter izolacji / Izoler – oferty pracy w Niemczech 2013

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Niemcy
  • Opublikowany: 26 kwietnia 2013 00:48

Agencja pośrednictwa pracy za granicą dla klientów z Niemiec poszukuje kandydatów do pracy w Niemczech jako monter izolacji – izoler. Oferta przeznaczona dla osób posiadających prawo jazdy, doświadczenie zawodowe oraz potrafiących wykazać się co najmniej komunikatywną znajomością języka Niemieckiego.

Stanowisko: MONTER IZOLACJI

Pracodawca zapewnia bezpłatne zakwaterowanie w pobliżu miejsca pracy!
Miejsce pracy: Niemcy (różne lokalizacje)

Obowiązki:
Wykonywanie izolacji ciepło i zimnochronnych
Wykonywanie prac blacharskich

Zapewniamy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do poziomu umiejętności zawodowych
  • Bezpłatne zakwaterowanie w pobliżu miejsca pracy, na koszt pracodawcy
  • Przed wyjazdem w Polsce:
  • Podpisanie umowy pośrednictwa pracy, w której zostaną zawarte szczegółowe warunki zatrudnienia

Wymagania:

  • Dobra / komunikatywna ZNAJOMOŚĆ j. niemieckiego: warunek konieczny
  • Doświadczenie zawodowe
  • Prawo jazdy oraz własny samochód będzie dodatkowym atutem

Wszystkich kandydatów zainteresowanych ofertą oraz SPEŁNIAJĄCYCH wymagania zapraszamy do przesłania CV w j. niemieckim, wraz z klauzulą dotyczącą przetwarzania danych osobowych,
na adres email:

niemiecki@lsj.pl

z dopiskiem w temacie maila: IZOLER NIEMCY wraz z imieniem i nazwiskiem

Dziękujemy za przesłane aplikacje, informujemy, iż będziemy kontaktować się z wybranymi kandydatami.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

Agencja Pracy LSJ Licencja nr 4440.
ul. Celna 1, 70-644 Szczecin
Nr tel. 91 814 52 52
email: niemiecki@lsj.pl

Prosimy uprzejmie o kontakt kandydatów spełniające wyżej wymienione wymagania.

ID ogłoszenia: 3695179183e4bdf7