€ 13 Euro brutto/godz

Monter drzwi i okien – praca w Niemczech na budowie, Montabaur

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Montabaur
  • Opublikowany: 10 października 2017 02:04

Ciekawa propozycja pracy w Niemczech dla monterów okien i drzwi w Montabaur. Propozycja zatrudnienia na budowie dla kandydatów z doświadczeniem i podstawową znajomością języka.

Praca dla monterów drzwi okien i rolet na terenie Niemiec

Obowiązki
montaż drzwi okien rolet
praca na hali przy produkcji rolet zewnętrznych

Wymagania
doświadczenie na podobnym stanowisku
czynne prawo jazdy kat B
podstawowa znajomość jez niemieckiego

oferujemy
niemiecka umowę o prace
pomoc w zakwaterowaniu

fenster-as@idsl.pl

ID ogłoszenia: 36659dc77a6d089e

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: fenster as
  • Zarejestrowany od: 10 października 2017

Inne przedmioty dodane przez fenster as

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez fenster as »