€ 9,25 Euro netto

Mechanik samochodowy, elektryk praca w Niemczech z zakwaterowaniem

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Niemcy
  • Opublikowany: 14 grudnia 2013 16:37

Agencja PRAN dla klient z Niemiec poszukuje osoby na stanowisko mechanika samochodowego, elektryka do pracy w Niemczech przy naprawie samochodów osobowych różnych marek.

Dla naszego klienta, niemieckiej firmy działającej w branży motoryzacyjnej poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Mechanik samochodowy Berk/12/13

Zadania na stanowisku:
• Przegląd i naprawa samochodów osobowych różnych marek
• Diagnoza usterek za pomocą aparatury i komputerowych systemów diagnostycznych
• Montowanie części elektrycznych i elektronicznych (np.radio,gps,alarm)
• Regulacja silnika
• Wyważanie, montowanie i wymiana opon
• Wymiana oleju
• Kontrola sprzęgła, skrzyni biegów, hamulców
• Ustawianie systemów ABS, Airbag itp.

Wymagania:
• Minimum 3 lata udokumentowanego doświadczenia jako mechanik samochodowy
• Wykształcenie zawodowe – mechanik samochodowy
• Praktyczna znajomość zagadnień związanych z mechaniką, elektroniką, elektryką samochodów
• Komunikatywna znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny!)
• Mile widziane prawo jazdy kat. B i własny samochód

Oferujemy:
• Pracę w stabilnej firmie Niemczech
• Możliwość stałego kontraktu
• Legalne zatrudnienie na warunkach niemieckich
• Darmowe zakwaterowanie
Kandydatów spełniających powyższe kryteria prosimy o przesłanie CV na adres maja.jezierska@pran.pl
Tel. +48 77 54 39 125
Agencja PRAN – specjalista w dziedzinie rekrutacji i selekcji polskich pracowników w zawodach produkcyjnych i technicznych na rynki międzynarodowe. Koncentrujemy się na interesach i potrzebach zarówno pracodawcy, jak i pracownika.
TO STRATEGIA, KTÓRA NAPRAWDĘ DZIAŁA!
Posiadamy certyfikaty KRAZ Nr 1223.

ID ogłoszenia: 16552a72cde07f2a

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: MajaPran
  • Zarejestrowany od: 3 września 2013

Inne przedmioty dodane przez MajaPran

Ostatnie przedmioty dodane przez MajaPran »