€ 8,50 euro brutto/h

Mannheim dam pracę w Niemczech bez języka przy pakowaniu kosmetyków

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Mannheim
  • Opublikowany: 9 czerwca 2015 22:50

Oferujemy zatrudnienie w fabryce przy pakowaniu markowych kosmetyków w ozdobne opakowania. Niemcy praca tymczasowa bez znajomości języka niemieckiego w Mannheim.

Stanowisko: Pakowacz kosmetyków

Lokalizacja: Mannheim, Niemcy

Zarobki: 8,50 euro brutto na godzinę pracy

Obowiązki:

  • Pakowanie kosmetyków luksusowej marki w ozdobne opakowania prezentowe.
  • Osoba zatrudniona będzie kompletować zestawy oraz starannie je pakować i zabezpieczać.
  • Przygotowanie do paletowania i wydania dla działu magazynowego.

Oczekiwania:

  • zdolność współpracowania z pracownikami z innych działów
  • obowiązkowość
  • szybkość, zwinność
  • zdolności manualne
  • umiejętność wykorzystywania czasu
  • zdolność do szybkiej nauki nowych rzeczy

Zapewniamy:

  • pełne szkolenie wprowadzające
  • pomoc polskojęzycznego koordynatora projektu
  • wsparcie w znalezieniu miejsca zamieszkania
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • możliwość podjęcia dobrej pracy bez znajomości języka niemieckiego
  • wsparcie w trakcie procesu rekrutacji

Aplikacja:
Pracowników zainteresowanych przedstawioną powyżej ofertą pracy prosimy o składanie aplikacji drogą poczty elektronicznej z podaniem nr. ref.: Kosmetyki-pakowanie/06/15

Prosimy również o zamieszczenie stosownej klauzuli dotyczącej zgody na przetwarzanie danych osobowych kandydatów na potrzeby rekrutacji.

Leiharbeiter Solution GmbH
Am Sandtorkai 62A
20457 Hamburg
Leiharbeiter@solution4u.com

Dziękujemy za wszystkie przesłane zgłoszenia.

ID ogłoszenia: 7955773d633e0af

6 komentarzy na “Mannheim dam pracę w Niemczech bez języka przy pakowaniu kosmetyków”

  1. Katarzyna i Marcin na 10 czerwca 2015 @ 16:59

    Witam, jestem zainteresowana wraz z chłopakiem Waszą ofertą.
    Mamy 20, 24 lata.

    Więcej informacji proszę wysłać na e mail : k.fracz@o2.pl
    ewentualnie pod nr telefonu : 667857721

  2. Kosmetyki - pakowanie na 10 czerwca 2015 @ 17:59

    Była bym bardzo zainteresowana ta praca. Proszę o kontakt na mail julia.garstka@onet.com.pl

  3. Kosmetyki pakowanie Katarzyna na 17 czerwca 2015 @ 11:30

    jestem bardzo zainteresowana tą pracą, proszę o kontakt na mail kkasiek95@gmail.com

  4. Witam,
    byłabym zainteresowana ofertą pracy. Bardzo proszę o kontakt e-mail: miriammik@interia.pl

  5. WItam, wraz z kolegą jesteśmy zainteresowani, spełniamy wszystkie oczekiwania
    Numer kontaktowy: 609-760-701

  6. jestem zainterosowana wasza oferta nr tel 015166270412