od 13,10 euro/h brutto €

Malarz od zaraz ogłoszenie fizycznej pracy w Niemczech na budowie Bawaria

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Bawaria
  • Lista: 9 marca 2018 02:51

Chętnie zatrudnimy w Bawarii budowlańców z podstawową znajomością języka. Od zaraz propozycja pracy w Niemczech na budowie przy malowaniu, tapetowaniu oraz szpachlowaniu.

Stanowisko: pracownik budowlany, malarz

Miejsce zatrudnienia: Bawaria, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Stawka godzinowa: od 13,10 euro brutto plus 2 euro netto do każdej godziny

Opis stanowiska:

  • praca będzie polegała na przygotowywaniu ścian oraz malowaniu, szpachlowaniu i tynkowaniu
  • zadaniem pracownika będzie uzupełnianie pęknięć i ubytków, wyrównywanie powierzchni i gruntowanie
  • osoba zatrudniona będzie zajmowała się także tapetowaniem i ocieplaniem
  • do obowiązków będzie należało posługiwanie się dokumentacją, przygotowywanie narzędzi oraz dbanie o powierzone mienie

Wymagania:

  • co najmniej podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • wykształcenie zawodowe potwierdzone dyplomem
  • posiadanie doświadczenia oraz praktyki zawodowej
  • pełna samodzielność
  • ważne prawo jazdy kat.B oraz możliwość zabrania własnego auta

Oferujemy:

  • możliwość wypłacania zaliczki co tydzień
  • legalne zatrudnienie z ubezpieczeniem
  • pracę na dłuższy okres
  • dużą liczbę godzin w miesiącu
  • darmowe zamieszkanie
  • wsparcie polskiego koordynatora
  • bon na paliwo za 44 euro
  • możliwość zatrudnienia dla grup

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, jeżeli zainteresowała was powyższa oferta pracy zachęcamy do kontaktu telefonicznego pod numerem:

717242135 lub 790707557

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-w-niemczech-na-budowie-dla-malarza-z-podstawowa-znajomoscia-jezyka-od-zaraz-bawaria/

ID Ogłoszenia: 5215aa058545f44e