€ 0

Malarz budowlany oferta pracy w Niemczech w budownictwie od zaraz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Niemcy
  • Opublikowany: 14 maja 2019 18:27

Agencja pośrednictwa dla swojego kontrahenta poszukuje od zaraz budowlańców – malarzy budowlanych gotowych do podjęcia pracy w Niemczech w budownictwie. Zatrudnienie przy malowaniu, szpachlowaniu, dociepleniach etc.

Niemiecka Agencja Pracy Sky Personal z siedziba w Niemczech poszukuje pracownikow na stanowisko: MALARZ
MILE WIDZIANE ZESPOLY

Opis stanowiska:
– malowanie
– szpachlowanie
– ocieplenia
– prace przy elewacjach
– tynkowanie
– tapetowanie

Wymagania:
– gotowosc i chec wyjazdu do Niemiec
– minimum roczne udokumentowane doswiadczenie w zawodzie
– mile widziane prawo jazdy kat.B oraz wlasny samochod
– podstawowa lub komunikatywna znajomosc jezyka niemieckiego

Oferujemy:
– bezpieczna forme zatrudnienia
– umowe o prace na warunkach niemieckich
– niemieckie ubezpieczenie zdrowotne i spoleczne
– mozliwosc pobierania cotygodniowych zaliczek
– mozliwosc nadgodzin
– organizacje kwater
– wsparcie polskojezycznego koordynatora podczas pobytu za granica
Osoby zainteresowane prosze o przeslanie CV i ewentualnych certyfikatow w jezyku polskim, niemieckim lub angielskim
E- mail: e.goldyn@sky-personal.de

lub skontaktowac sie pod numerem telefonu: 004964019060880

ID ogłoszenia: 1335cd42ded995ae

Informacje o autorze ogłoszenia

Inne przedmioty dodane przez skypersonaedytal

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez skypersonaedytal »