€ 8,50 /h

Magazynier Niemcy praca od zaraz przy zbieraniu zamówień bez języka Koblencja

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Koblencja
  • Opublikowany: 14 czerwca 2013 01:29

Firma logistyczna z Koblencji zatrudni od zaraz pracowników magazynowych bez znajomości języka do pracy w Niemczech przy kompletowaniu towaru, zbieraniu zamówień na magazynie.

Stanowisko: magazynier
Zarobki: 8,50/h oraz premie uznaniowe
Miejsce pracy: Koblencja, Niemcy

Obowiązki pracownika:
– zbieranie zamówień towarów spożywczych na magazynie o obniżonej temp.
– przyjmowanie dostaw towaru na magazyn
– układanie towaru zgodnie oznaczeniami produktów
– wydawanie towaru zgodnie z zamówieniami klientów
– utrzymanie porządku na magazynie

Wymagania:
– mile widziane doświadczenie na stanowisku magazyniera
– mile widziana będzie znajomość języka niemieckiego
– elastyczność, dokładność oraz dyspozycyjność
– gotowość do zatrudnienia w Niemczech
– umiejętność pracy w grupie
– umiejętność radzenia sobie w sytuacjach stresowych

Oferujemy:
– Umowę o prace z zagwarantowaną liczbą godzin do wypłaty miesięcznie (173,34 godziny),
– Konto bankowe w Deutsche Bank,
– Opiekę polskojęzycznego koordynatora,
– Zakwaterowanie w pełni umeblowanych mieszkaniach (mieszkania 6 osobowe – 3 pokoje po 2 osoby w pokoju) za odpłatnością 200 Euro miesięcznie potrącanych z wynagrodzenia,
– Ubranie robocze stosowne do warunków pracy,
– Ubezpieczenie zdrowotne w kasie AOK Rheinland Pfalz.

Osoby zainteresowane i spełniające wymagania prosimy o wypełnienie formularza rekrutacyjnego i załączanie CV.

ID ogłoszenia: 75351ba6663194bb

9 komentarzy na “Magazynier Niemcy praca od zaraz przy zbieraniu zamówień bez języka Koblencja”

  1. Serdecznie witam !

    Razem z przyjacielem jesteśmy chętni na podjęcie pracy na cały okres a jeśli będzie trzeba to dłużej. Jesteśmy młodymi pracowitymi ludźmi. W tym roku skończyliśmy technikum informatyczne. Znamy język niemiecki w stopniu podstawowym ale ciągle się uczymy. Oczywiście zdaliśmy maturę z niemieckiego. Wcześniej pracowaliśmy w ciężkich warunkach w Polsce więc nie boimy się ciężkiej pracy.Jesteśmy oddanymi pracownikami. Wiemy że sukces firmy będzie naszym sukcesem. Na pewno będą państwo zadowoleni jeśli zdecydują się na nas. Na każde pytanie bardzo chętnie odpowiem o każdej porze.

    kontakt : kontakt@bartoszbebenek.pl
    telefon : 500 055 464

  2. Witam mam 24lata jestem młody i zaradnym mężczyzną ,godowy jestem podjąć każdą fizyczna pracę ( nawet tą najcięższą pracę ) posiadam wieloletnie doświaczenie w branży magazyniera . kom. 511214185 kaziu10baka@vp.pl

  3. Witam. Jestem tegoroczną maturzystką . Bez nałgów. Po liceum. Szukam tego typu pracy za granią . Termin jest idealny,ponieważ w pażdzierniku zaczynam studiować medycyne. Bardzo mi zalezy na tej pracy , poniewaz bede studiowac trybem niestacjonarnym. Znajomosc jezyka dobra. Matura ustna na 80 %. BArdzo proszę o kontakt .tel 698027539
    Honorata Kuźniak .e-mail hosia19945@wp.pl

  4. bbagrowski1 na 14 czerwca 2013 @ 13:13

    nazywamy się Agnieszka i Bartek. Oboje mamy 18 lat, w tym roku przestąpiliśmy do egzaminu maturalnego. Planujemy podjąć kolejno naukę na Politechnice Wrocławskiej lub Uniwersytecie Technicznym w Dreźnie. Jesteśmy kreatywni, odpowiedzialni i chętni do współpracy. Nie mamy nałogów. Znamy język niemiecki w stopniu dobrym i angielski w stopniu komunikatywnym. Potrafimy pracować w grupie.
    Chcemy zebrać nowe doświadczenie, szlifując przy okazji nasze umiejętności językowe. Szukamy pracy, dzięki której moglibyśmy stać się chociaż trochę niezależni finansowo. Praca przy sortowaniu odpowiadałaby nam najbardziej, dlatego też liczymy na Państwa pomoc. Pracę możemy podjąć od połowy lipca do końca września, więc ta oferta bardzo nam pasuje.
    proszę o kontakt: bbagrowski1@wp.pl

  5. Jestem Uczniem Technikum Informatycznego interesuje mnie wyjazd na 3msc,wcześniej pracowałem na budowie… językow obcych uczę sie w szkole więc komunikatywnie umiem się posługiwać.posiadam prawo jazdy oraz samochód własny..782 802 481

  6. bbagrowski1 na 15 czerwca 2013 @ 21:26

  7. Witam, mam 20 lat, jestem studentem logistyki. skończyłem technikum logistyczne, praktykę, oraz dorywczą pracę w wakacje odbywałem w magazynach. Maturę z niemieckiego zdałem z wynikiem pozytywnym. pracy w magazynie się nie boję, manipulacja, kompletacja czy wydawanie towarów są najbardziej interesującymi zadaniami w magazynie.
    polecam się.

    kontakt: patryk_pm1@wp.pl

  8. martusia88 na 25 czerwca 2013 @ 15:10

    Witam jestem zainteresowany podjeciem pracy w magazynie, chetnie sam badz z bratem ,mamy po 22 19 lat jestesmy pracowici i pracowalismy juz w niemczech nr tel.004915782208304

  9. bielasek22 na 30 czerwca 2013 @ 14:30

    Łukasz Manowiec

    Wola Burzecka 62

    21-411 Wojcieszków

    ur. 21.10.1989r Łuków

    Doswiadczenie zawodowe

    Praca w Holandii w Leeuwarden w kanapkach Borgessius 2008-2010 Sofinumer 7823.23.649

    Zakłady Mięsne Polska Łmeat-Łuków 2010 – nadal

    tel 510571107