€ do ustalenia

Magazynier – Komisjoner praca w Niemczech fizyczna bez języka

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Niemcy
  • Opublikowany: 28 lipca 2013 23:37

Magazyn Kaufland szuka od zaraz magazyniera-komisjonera do fizycznej pracy w Niemczech na magazynie bez języka niemieckiego z uprawnieniami na wózki widłowe. Pracodawca zapewnia zakwaterowanie.

Stanowisko: pracownik magazynu
Miejsce pracy: Niemcy
Zarobki: do ustalenia

Zadania:
Do zadań pracownika będzie należało zestawienie oraz komisjonowanie towaru zgodnie z wytycznymi przy pomocy wózków paletowych (elektrycznych). Do obowiązków będzie zaliczało się również zbieranie zamówień z wykorzystaniem skanera ręcznego. Praca w systemie akordowym będzie odbywała się w obniżonej temperaturze około 0 do 2 stopni Celcjusza.

Wymagania:
– posiadanie przetłumaczonych uprawnień na wózki widłowe
– doświadczenie na podobnym stanowisku będzie mile widziane, ale nie jest wymagane

Oferujemy:
– legalną pracę w Niemczech na podstawie warunków niemieckich
– umowę na okres co najmniej pół roku
– przysługujący pracowników urlop wypoczynkowy (płatny)
– pracodawca organizuje zakwaterowanie dla pracownika

CV wraz ze zdjęciem oraz skanem uprawnień na wózki widłowe prosimy o przesyłanie na adres:

piskra@silesiapersonal.pl z dopiskiem „Komisjoner / magazynier”

źródło: praca4u.net/komisjoner-magazynier-id187902.html

ID ogłoszenia: 36151f57272a9150

1 odpowiedź na “Magazynier – Komisjoner praca w Niemczech fizyczna bez języka”

  1. pasha_yuna na 29 lipca 2013 @ 17:54

    Dzień dobry.
    Jesteśmy rodziną z Ukrainy.
    Szukamy pracy za granicą.
    (Pasha – 27 lat, Yuna – 24 lat).
    Pół roku temu były w Polsce.
    Życzymy ponownie poyihity do pracy, ale razem.
    Czy jest to możliwe?.
    Czekam na odpowiedź.

    E-mail – pasha_yuna@mail.ru

    Facebook – https://www.facebook.com/yunapasha.matvijchyk