€ 8,19 euro godzinna +dodatki

Magazyn – od zaraz Niemcy praca przy pakowaniu (pakowacz) Bawaria

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Bawaria
  • Opublikowany: 29 sierpnia 2013 01:08

Magazyn z siedzibą w Bawarii poszukuje pracowników do pakowania na stanowisko pakowacza. Praca w Niemczech od zaraz na magazynie przy linii produkcyjnej z zapewnionym zakwaterowaniem.

Stanowisko: Pakowacz

Miejsce pracy: Bawaria

Wynagrodzenie: 8,19 euro/godzina, dodatkowo płatna dieta w wysokości 200 euro

Zadania:

Od pracowników oczekujemy wykonywania zleconych zadań na magazynie. Do głównych obowiązków będzie należała praca przy linii produkcyjnej przy pakowaniu produktów.

Wymagania:

  • Język niemiecki na poziomie bardzo dobrym
  • doświadczenie w pracy przy pakowaniu w branży spożywczej
  • motywacja do pracy

Oferta

  • Satysfakcjonujące wynagrodzenie
  • zapewniamy zakwaterowanie

Aplikacja:
Zainteresowani proszeni są o przesłanie swojego CV na adres: adres: robert-irl@o2.pl

Kontakt:
Zapraszamy również do kontaktowania się telefonicznie:
721556681 508250297

źródło:http://www.praca4u.net/pakowacz-niemcy-id190727.html

ID ogłoszenia: 59521e6d762dba5