€ atrakcyjne

Magazyn – praca w Niemczech dla magazyniera od zaraz (Ingolstadt)

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Ingolstadt
  • Opublikowany: 15 kwietnia 2013 00:51

Niemiecka firma z Ingolstadt poszukuje od zaraz magazyniera do pracy fizycznej w Niemczech jako pracownik magazynu z dobrą znajomością języka. Ogłoszenie dla osób posiadających doświadczenie na podobnym stanowisku.

Stanowisko: magazynier – pracownik fizyczny
Miejsce pracy: Ingolstadt, Niemcy
Liczba wakatów: jeden
Praca od zaraz – 17 kwietnia 2013

Obowiązki:
Praca fizyczna w charakterze magazyniera przy pakowaniu, komisjonowaniu, kompletowaniu zamówień, prowadzeniu stanów magazynowych, przygotowania towaru do wysyłki etc.

Wymagania:
– znajomość języka w mowie i piśmie na poziomie dobrym
– prawo jazdy kat.B oraz własny samochód
– uprawnienia na wózek widłowy (kurs 1- dniowy wystarcza)
– doświadczenie na podobnym stanowisku
– rzetelność i dokładność w wykonywaniu obowiązków

Oferujemy:
– pracę w dobrze prosperującej firmie niemieckiej
– niemiecką umowę o prace według taryfikatora BZA
– pełny pakiet socjalny
– zapewnione co najmniej 151,67 godzin pracy miesięcznie
– konkurencyjne zarobki
– zakwaterowanie w razie potrzeby zapewnia pracodawca (zazwyczaj pokoje 2 osobowe)

Osoby zainteresowane ofertą , prosimy o przesłanie CV w formacie PDF w j.niemieckim !

Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami.

Bayer+Riedl Personalservice Gmbh
Lederergasse 28
84130 Dingolfing

opole@bayer-riedl.de

Kontakt tel. Pon-Pi 8:00-17:00
+48 882 067 218

ID ogłoszenia: 836516b3dcebdc13