€ od 7,50 € brutto plus dodatki

Lipsk praca Niemcy przy komisjonowaniu i pakowaniu na magazynie

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Lipsk
  • Opublikowany: 13 października 2013 21:56

Magazyn z Lipska poszukuje pracowników fizycznych. Możliwość podjęcia pracy w Niemczech przy komisjonowaniu i pakowaniu produktów na magazynie. Poszukujemy osób z doświadczeniem.

Stanowisko: Komisjoner

Miasto: Lipsk

Płaca: od 7,50 € brutto plus dodatki

Zadania:

  • Praca na magazynie. Do zadań osób zatrudnionych na tym stanowisku należeć będzie przede wszystkim komisjonowanie produktów korzystając z systemu pick by voice.
  • Do zadań należeć będzie kompletowanie i zbieranie zamówień oraz pakowanie i przygotowywanie paczek do wysyłki.

Wymagania:

  • Koniecznie: doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • dużego zaangażowania, dobrego tempa pracy
  • dużej efektywności
  • Możliwość podjęcia pracy w systemie zmianowym
  • znajomość języka niemieckiego na poziomie podstawowym
  • dodatkowym atutem będzie posiadanie prawa jazdy i samochodu

Oferta:

  • Zatrudnienie u niemieckiego pracodawcy
  • zamieszkanie zapewnione
  • możliwość stałej pracy
  • płacę od od 7,50 € brutto plus dodatki

Aplikacja:

  • Chętnych zapraszamy do aplikacji na adres:
  • praca.niemcy@workservice.pl
  • w tytule maila prosimy wpisać : KOMISJONOWANIE/LIPSK

źródło:http://praca.gratka.pl/oferta/komisjoner-system-sluchawkowy-pick-by-voice-2045527.html

ID ogłoszenia: 407525ad6723dc95

1 odpowiedź na “Lipsk praca Niemcy przy komisjonowaniu i pakowaniu na magazynie”

  1. Dziendobry jestem zainteresowany daną ofertą mam 33 lata doświadzczenie w logistyce udokumentowane,posiadam prawo jazdy kat.b i znam podstawy niemieckiego.tel.537335234.