€ 4,000.00

Legalna praca Niemcy: Opieka osób starszych w Monachium

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: München
  • Opublikowany: 5 lipca 2014 23:28

Agencja pracy opiekunek dla klientów z Monachium poszukuje pracowników – opiekunów osób starszych gotowych do podjęcia pracy w Niemczech przy opiece. Wymagana minimum komunikatywna znajomość języka.

Masz dość pracy za darmo?!

Nasza oferta skierowana jest do osób, które chciałyby otrzymywać godziwe wynagrodzenie za wykonana pracę. Im dłużej z nami współpracujesz, tym więcej zarabiasz!

ALTEN CARE24 jest prężnie działającą na rynku europejskim firmą, świadczącą usługi w zakresie opieki nad osobami starszymi, chorymi oraz potrzebującymi pomocy. ALTEN CARE24 jest licencjonowaną agencją zatrudnienia, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 10005.
Dbamy jak najlepiej o naszych podopiecznych jak i pracowników, którym oferujemy legalną pracę w charakterze Opiekunów osób starszych na terenie Niemiec.

Współpracujemy tylko z najlepszymi agencjami w Niemczech, gwarantujemy sprawdzone oferty pracy, ponieważ zależy nam na jak największym komforcie pracy naszych Opiekunów.

OBOWIĄZKI:
– codzienne czynności pielęgnacyjno-opiekuńcze (pomoc w ubieraniu się, jedzeniu, toalecie porannej i wieczornej, przygotowanie posiłków, podawanie lekarstw)
– proste prace domowe

OFERUJEMY:
– jasne warunki zatrudnienia
– atrakcyjne wynagrodzenie. Kwota jest ustalana indywidualnie z każdą Opiekunką. Wysokość wynagrodzenia uzależniona jest od kwalifikacji, znajomości języka niemieckiego oraz stanu zdrowia pacjenta
– indywidualne podejście do każdego pracownika
– zlecenie dostosowane do kwalifikacji i indywidualnych oczekiwań
– stałe wsparcie koordynatora (24 godziny na dobę)
– dogodne terminy wyjazdu
– bezpłatne wyżywienie i zakwaterowanie
– bezpłatny dojazd do klienta
– gwarantujemy bezpłatne kursy języka niemieckiego
– ubezpieczenie w NFZ oraz prywatną polisę ubezpieczeniową firmy ERV (jest to dodatkowe ubezpieczenie, które obejmuje: szkody na osobach, szkody materialne, od następstw nieszczęśliwych wypadków, od odpowiedzialności cywilnej w życiu prywatnym oraz zwrot kosztów leczenia)

WYMAGANIA:
– komunikatywna bądź dobra znajomość języka niemieckiego
– mile widziane doświadczenie w opiece nad osobą chorą lub w podeszłym wieku
– pogodne usposobienie, cierpliwość oraz życzliwość wobec podopiecznych
– gotowość podjęcia pracy na min. 2 miesiące

Sprawdź, czy nasze warunki CI odpowiadają!
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres: ogloszeniaopieka@gmail.com

PAMIĘTAJ, ABY NA KOŃCU ZGŁOSZENIA DOPISAĆ:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych, dz. u. nr. 133 poz. 883). Informacje, które podałam w moim formularzu zgłoszeniowym, są kompletne oraz zgodne z najlepszą wiedzą jaką posiadam.”

Tylko wtedy Twoje zgłoszenie zostanie rozpatrzone!
Powodzenia!

ID ogłoszenia: 18853b7f502492c1

1 odpowiedź na “Legalna praca Niemcy: Opieka osób starszych w Monachium”

  1. Irena Deczkowska na 11 lipca 2014 @ 18:59

    14 lat doświadczenie opieka osób starszych we Włoszech,10 miesięcy w Niemczech

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: JoannaAlten
  • Zarejestrowany od: 25 maja 2014

Inne przedmioty dodane przez JoannaAlten

Ostatnie przedmioty dodane przez JoannaAlten »