€ 9.41 netto

Lakiernik samochodowy do pracy w Niemczech – zakwaterowanie Goch

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Goch
  • Opublikowany: 4 września 2013 00:03

Warsztat z Goch poszukuje wykwalifikowanego pracownika na stanowisko lakiernik samochodowy do pracy w Niemczech (kat. mechanik). Ogłoszenie dla osób z doświadczeniem przy lakierowaniu samochodów, przygotowaniu auta, szlifowaniu.

Dla naszego klienta holenderskiej firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Lakiernik samochodowy w Goch

Zadania:
– przestrzeganie harmonogramu pracy (czas i zużycie materiałów)
– praca na samodzielnym stanowisku
– przygotowanie samochodu do lakierowania
– dobór właściwego koloru
– kontakt z majstrem jeżeli wystąpią prace do wykonania inne niż obejmuje to harmonogram

Wymagania:
– kilkuletnie doświadczenie jako lakiernik samochodowy
– doświadczenie przy szlifowaniu i wykonywaniu obróbki wstępnej przed lakierowaniem
– język niemiecki na komunikatywnym poziomie
– prawo jazdy kat.B i własny samochód
– wiedza na temat prostowania/ klepania blachy samochodu –mile widziana

Oferujemy:
– Atrakcyjne wynagrodzenie
– Zakwaterowanie

CV w języku angielskim, niemieckim lub holenderskim proszę przesłać na adres: maja.jezierska@pran.pl
Tel. +48 77 54 39 125

ID ogłoszenia: 3625225be1492853

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: MajaPran
  • Zarejestrowany od: 3 września 2013

Inne przedmioty dodane przez MajaPran

Ostatnie przedmioty dodane przez MajaPran »