€ do ustalenia

Lakiernik metodą natryskową lub proszkową Niemcy praca

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Niemcy
  • Opublikowany: 8 września 2013 21:16

Aktualnie prowadzimy rekrutację na stanowisko lakiernik natryskowy lub proszkowy. Oferta pracy w Niemczech dla osób z doświadczeniem i znajomością języka niemieckiego.

LAKIERNIK METODĄ NATRYSKOWĄ LUB PROSZKOWĄ

Opis stanowiska:
– lakierowanie elementów po produkcyjnych
– lakierowanie natryskowe
– lakierowanie proszkowe
– praca tymczasowa na terenie Niemiec

Od kandydatów oczekujemy:
– doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
– wykształcenie zasadnicze zawodowe lub średnie techniczne w kierunkach blacharz lakiernik
– dokładności, precyzji, dobrego wzroku
– gotowości do pracy w trybie zmianowym
– chęci do pracy
– znajomość języka niemieckiego na poziomie minimum B1

Wybranemu kandydatowi oferujemy:
– Umowę o pracę tymczasową
– pracę w renomowanej firmie
– atrakcyjne wynagrodzenie stawka godzinowa według układów zbiorowych
– zakwaterowanie

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie swojego CV wraz z listem motywacyjnym na adres rekrutacja.ue@mrjob.pl w tytule maila prosimy o wpisanie LAK/UE/2013.

MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej ( 5606/1)

ID ogłoszenia: 460522849e3b3b31