€ do ustalenia

Kucharz – praca w Niemczech w gastronomii

  • Kraj: Niemcy
  • Opublikowany: 8 lipca 2013 01:14

Aktualne ogłoszenie pracy w Niemczech na stanowisko kucharza. Oferta w gastronomii dla pracownika z doświadczeniem nabytym w restauracjach posiadających renomę. Kandydat musi ponadto wykazać się minimum komunikatywną znajomością języka niemieckiego lub angielskiego.

Stanowisko: kucharz

Miejsce pracy: Niemcy

Zarobki: do ustalenia

Wymagania:
– doświadczenie na stanowisku kucharza w renomowanych restauracjach
– komunikatywna znajomość j. niemieckiego lub angielskiego
– zdolność relokacji do Niemiec

Oferujemy:
– umowę o pracę z niemieckim pracodawcą
– stabilne zatrudnienie
– opiekę konsultanta podczas pobytu w Niemczech
– atrakcyjne wynagrodzenie w zależności od doświadczenia, umiejętności zawodowych, znajomości języka obcego
– darmowe zakwaterowanie oraz wyżywienie
– możliwość podniesienia swoich kwalifikacji

Jak przygotować CV
– prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem na adres hotel@holbern.pl wpisując w tytule Kucharz/07/2013
– wyszczególnienie miejsc pracy w branży gastronomicznej lub hotelarskiej
wraz z wykonywanymi zadaniami
– mile widziane portfolio oraz referencje

ID ogłoszenia: 10051d69b4ce65f6