€ 1500-1700 Euro brutto

Kucharz-Pizzer aktualne ogłoszenie do pracy w Niemczech pizzeria Monachium

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Monachium
  • Opublikowany: 11 maja 2014 19:49

Ogłoszenie pracy w Niemczech w gastronomii na stanowisku kucharza – pizzera w mieście Monachium. Oferta dla osoby z doświadczeniem kucharskim oraz co najmniej komunikatywnym językiem.

Polski Holding Rekrutacyjny International Sp. z o.o. jest nowoczesną agencją rekrutacyjną, która działa na rynku międzynarodowym, obsługując klientów z całej Europy. Jeżeli poszukujesz nowych wyzwań i możliwości pracy w kraju lub za granicą – nasza oferta jest dla Ciebie!
Dla naszego Klienta, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Kucharz – Pizzer

Opis stanowiska pracy:
– przygotowanie pizzy
– przygotowanie dań a la carte
– ścisła współpraca z innymi pracownikami
– dbanie o czystość w miejscu pracy
– dokładność oraz szybkość w wykonywaniu poleconych zadań

Wymagania:

-komunikatywna znajomość języka niemieckiego
– doświadczenie w zawodzie kucharza
– wykształcenie zawodowe
– dyscyplina w zachowaniu czystości i higieny pracy
– dyspozycyjność
– zaangażowanie
– motywacja i chęć do pracy

Oferujemy:
– wynagrodzenie miesięczne: 1500-1700 Euro brutto
– pomoc w organizacji formalności
– stabilne zatrudnienie u niemieckiego pracodawcy

STAWKI INDYWIDUALNIE USTALANE NA MIEJSCU Z PRACODAWCA.

ID ogłoszenia: 8315369f897a9657