do uzgodnienia €

KUCHARZ – oferty pracy w Niemczech w gastronomii Wernshausen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Wernshausen
  • Lista: 9 lutego 2014 15:05

Aktualna oferta pracy w Niemczech w gastronomii na stanowisku kucharza w miejscowości Wernshausen. Zatrudnienie przy przygotowaniu potraw, planowaniu zakupów. Ogłoszenie adresowane do osób z doświadczeniem na stanowisku kucharza oraz dobrą znajomością niemieckiego.

Firma Walter-Fach-Kraft to renomowana niemiecka Agencja Pośrednictwa Pracy istniejąca na rynku już od 16 lat. Posiadamy ponad 30 oddziałów na terenie Niemiec oraz Austrii. Zatrudniamy ponad 1700 osób. Dla naszych przyszłych pracowników posiadamy bardzo atrakcyjne oferty pracy w wielu branżach.
Wyróżnia nas międzynarodowe doświadczenie, setki zadowolonych kandydatów, którzy dzięki nam rozwijają swoje umiejętności zawodowe za granicą. Obecnie szukamy pracowników na stanowisko:

KUCHARZ / KUCHARKA
Miejsce pracy: Niemcy

Nr referencyjny: B/37/KOCH

Obowiązki:
- Przygotowanie potraw zgodnie z obowiązującymi standardami
- Planowanie zakupów oraz uzupełnienie zapasów
- Prawidłowe przechowywanie produktów spożywczych z uwzględnieniem ich terminów przydatności
- Kreatywność w przygotowaniu nowych potraw
- Przestrzeganie regulacji w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy oraz obowiązujących standardów
- Dbałość o porządek i higienę w miejscu pracy
- Znajomość przepisów HACCP

Wymagania:
- Kucharz / kucharka z doświadczeniem w pracy na samodzielnym stanowisku
- Dobra znajomość j. niemieckiego
- Wykształcenie gastronomiczne
- Pasja do gotowania
- Bardzo dobra organizacja pracy własnej
- Zaangażowanie i sumienność
- Gotowość pracy w systemie zmianowym

Oferujemy:
- Niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony
- Atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie, wyższe od stawek taryfowych
- Zgodnie z obowiązującymi przepisami ubezpieczenie emerytalne, zdrowotne, w razie wypadku przy pracy
- Organizację przejazdu i zakwaterowania
- Płatny urlop
- Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
- Dodatek świąteczny z okazji Świąt Bożego Narodzenia
- Pomoc w uzyskaniu meldunku w Niemczech, Kindergeld (dodatek rodzinny)

www.walterfachkraft.pl

Zainteresowane osoby naszą ofertą pracy proszę o przesłanie CV w j. niemieckim wraz klauzulą dotyczącą przetwarzania danych osobowych oraz kopią dokumentów potwierdzających kwalifikacje zawodowe na adres info@walterfachkraft.pl z adnotacją na jakie stanowisko Państwo aplikujecie lub o kontakt telefoniczny: +48 71 366 60 81, +48 71 366 64 55, +48 535 620 081

ID Ogłoszenia: 98452ef61664d841

741 liczba wyświetleń, 1 dzisiaj

1 Odpowiedź na “KUCHARZ – oferty pracy w Niemczech w gastronomii Wernshausen”

  1. jarosław ochoński na 23 lutego 2015 @ 11:10

    ee ich chben beruf maister koch und waist du ich mechte zuchen und prubiren das arbein unge feea plazt an berlinoder frankfur am mein aber aber mchma nich mit dum loite arbein und kaine andre polen arbein mit mich faszystu

Odpowiedz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.