€ do ustalenia

Kucharz – oferty pracy w Niemczech bez znajomości języka

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Niemcy
  • Opublikowany: 24 czerwca 2013 00:11

Agencja pracy dla klienta Niemieckiego poszukuje pilnie kucharza do pracy w Niemczech także bez znajomości języka niemieckiego. Oferta dla pracowników mających minimum roczne, udokumentowane doświadczenie w zawodzie.

Stanowisko: kucharz
Miejsce pracy: Niemcy
Zarobki: do uzgodnienia

Zadania:
– praca w restauracji w kuchni europejskiej i kontynentalnej
– przygotowanie dań gorących, zup, deserów
– prace pomocnicze związane z przygotowaniem potraw
– planowanie zamówień, dbanie o najwyższą jakość usług

Wymagania:
– co najmniej roczne, udokumentowane doświadczenie na stanowisku kucharza
– osoby o wysokiej kulturze osobistej
– dyspozycyjność do pracy za granicą
– motywacja, zaangażowanie
– umiejętność pracy zespołowej
– odpowiedzialność i dokładność

Oferujemy:
– legalną, stabilną pracę w Niemczech na niemieckich warunkach
– zapewnione zakwaterowanie wraz z wyżywieniem
– konkurencyjne zarobki
– miłą, przyjacielską atmosferę w pracy
– praca na podstawie umowy o pracę

Uprzejmie Państwa informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Nr referencyjny: 1/kucharz/2013

Work & People
ul. Podwale 75
50-449 Wrocław
email: rekrutacje@work-people.eu

ID ogłoszenia: 69351c7763f15c6f

2 komentarze na “Kucharz – oferty pracy w Niemczech bez znajomości języka”

  1. Kobieta ,kucharz,15lat doświadczenia,organizacja imprez okolicznościowych oraz bankietów,kuchnia niemiecka,polska,włoska i inne

  2. grzegorz.glowka@wp.pl na 3 września 2013 @ 09:33

    Absolwent szkoły Gastronomicznej w Gorzowie Wielkopolskim . Mam siedemnaście lat i właśnie skończyłem zasadnicza szkołę zawodową z kierunkiem Kucharz małej gastronomi .
    Wyniki są pozytywne test zawodowy zdany . Doświadczenie praca dodatkowo w firmie Don Vittorio oraz zajęcia praktycznie przez dwa lata po dwa dni w tygodniu w restauracji Don Giovanni w Gorzowie wielkopolskim .