€ 0,00

KUCHARZ-KUCHARKA atrakcyjna praca od zaraz w Niemczech!

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Niemcy
  • Opublikowany: 14 grudnia 2013 16:38
KUCHARZ-KUCHARKA atrakcyjna praca od zaraz w Niemczech! - Zdjęcie 1

Atrakcyjna oferta pracy w Niemczech na stanowisko Kucharz lub Kucharka. Zatrudnienie od zaraz przy przygotowaniu posiłków z karty dań. Konieczna dobra znajomość języka w mowie i piśmie.

Firma Walter-Fach-Kraft zatrudnia wykwalifikowany personel do branży gastronomicznej. Cechuje nas międzynarodowe doświadczenie i setki zadowolonych pracowników.
Poszukujesz stałej pracy? Chcesz podnosić swoje kwalifikacje zawodowe? Ta praca jest dla Ciebie! Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:

KUCHARZ/KUCHARKA

Miejsce pracy: Niemcy

Nr referencyjny: B/37/KOCH

Obowiązki:

– Przygotowanie posiłków z karty dań
– Kreatywność w przyrządzaniu nowych potraw
– Planowanie zakupów oraz uzupełnienie zapasów
– Dbałość o wysoką jakość i sposób podawania dań
– Prawidłowe przechowywanie produktów z uwzględnieniem ich terminu przydatności
– Przestrzeganie regulacji w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy
– Znajomość przepisów HACCP

Wymagania:

– Kucharz z doświadczeniem w pracy na samodzielnym stanowisku
– Dobra znajomość języka niemieckiego (w mowie i piśmie)
– Wykształcenie o profilu gastronomicznym
– Pasja do gotowania
– Bardzo dobra organizacja pracy własnej
– Zaangażowanie i sumienność
– Gotowość do pracy w systemie zmianowym
– Motywacja i chęć do pracy
– Kreatywność

Oferujemy:

– Niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony
– Atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie, wyższe od stawek taryfowych
– Pełen pakiet socjalny
– Organizację przejazdu i zakwaterowania
– Płatny urlop
– Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
– Dodatek świąteczny
– Pomoc w uzyskaniu meldunku w Niemczech, Kindergeld
– I wiele więcej

Zainteresowane osoby naszą ofertą pracy prosimy o przesłanie CV w j. niemieckim wraz z klauzulą dotyczącą przetwarzania danych osobowych oraz kopią dokumentów potwierdzających kwalifikacje zawodowe na adres info@walterfachkraft.pl z adnotacją na jakie stanowisko Państwo aplikujecie lub o kontakt telefoniczny: +48 71 366 60 81, +48 71 366 64 55, +48 535 620 081.

ID ogłoszenia: 57852a5ca7fcbf9f