Witaj, gość! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięRSS Feed

 

€ 1,500.00

Kucharz do pracy w Niemczech z j.niemieckim lub angielskim

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Koblencja
  • Opublikowany: 9 stycznia 2013 02:30
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
Kucharz do pracy w Niemczech z j.niemieckim lub angielskim
Kucharz do pracy w Niemczech z j.niemieckim lub angielskim - Zdjęcie 1

Opis

Aktualne oferty pracy w Niemczech 2013 – dla kucharzy z doświadczeniem. Praca w restauracji należącej do hotelu wysokiej klasy usytuowanego w mieście Koblencja.

Naszym klientem jest hotel w zach. Niemczech (Nadrenia Palatynat). Dzięki wyjątkowej dbałości o swoich klientów oraz nienagannej jakości usług, hotel cieszy się doskonałą opinią wśród gości biznesowych i turystów. Wizytówką hotelu jest wysokiej klasy restauracja zatrudniająca wykwalifikowanych specjalistów. Obecnie hotel poszukuje doświadczonych kucharzy.

Wymagania dla stanowiska:

Osoby zatrudnione na stanowisku kucharza będą odpowiadać za przygotowanie dań a la carte, jak również bankietów i imprez okolicznościowych.

Kompetencje kandydata:

Hotel poszukuje osób o doświadczeniu na podobnym stanowisku w restauracjach lub hotelach w Polsce lub zagranicą. Konieczna jest znajomość języka niemieckiego lub angielskiego. Poszukujemy osób kreatywnych, odpowiedzialnych oraz umiejących sprostać wysokim standardom hotelu. Niezbędna jest wysoka kultura osobista oraz umiejętność pracy w międzynarodowym zespole.

Nasz klient oferuje doskonałe warunki zatrudnienia (wysokie wynagrodzenie, umowa o pracę bezpośrednio z hotelem, praca w pełnym wymiarze, zakwaterowanie i wyżywienie) oraz niepowtarzalną okazję doskonalenia zawodowego. Przyjazna atmosfera w pracy sprzyja rozwojowi pracowników tworzących zgrany zespół.

Oferta skierowana jest do osób gotowych do wyjazdu od zaraz. Prosimy o załączenie CV w języku niemieckim lub angielskim.

email ogłoszeniodawcy: rekrutacja@aicrecruitment.pl

     

ID ogłoszenia: 65250ec1cba3f552

     

ilość wszystkich wyświetleń: 2133, dzisiaj: 2

  

Linki sponsorowane

Aby skontaktować się z autorem ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz.