€ 1600,00 euro

Komisjoner – praca w Niemczech na magazynie przy komisjonowaniu artykułów spożywczych

  • Kraj: Polska
  • Miasto: Gorzów Wlkp
  • Opublikowany: 28 czerwca 2013 01:35

Aktualne ogłoszenie dotyczy pracy w Niemczech na stanowisku komisjonera przy zbieraniu zamówień, komisjonowaniu produktów spożywczych na magazynie. Oferta zatrudnienia na niemieckich warunkach wraz z  zakwaterowaniem dla osób z doświadczeniem (udokumentowanym) jako komisjoner i znajomością języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym.

Obowiązki:

• Komisjonowanie towarów zgodnie z zapotrzebowaniem sklepów (artykuły spożywcze świeże, suche, mrożone) za pomocą elektrycznych wózków widłowych
• Zbieranie zamówień metodą pick by voice
• Dbanie o porządek w miejscu pracy
• Wykonywanie zadań zgodnie z przepisami BHP

Informacje dodatkowe (oferujemy):

• Umowę o pracę na niemieckich warunkach
• Wynagrodzenie w wysokości od 1000,00 euro netto
• Praca w akordzie
• Pełny etat
• Zapewnione zakwaterowanie
• Zapewniona opieka koordynatora

Wymagamy:

• Udokumentowane doświadczenie zawodowe na stanowisku komisjoner pick by voice minimum 3
miesiące
mile widziane doświadczenie w magazynach NETTO w Niemczech
• Wykształcenie minimum zawodowe
• Własny samochód- mile widziany
• Znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym
• Gotowość do pracy w systemie zmianowym
• Gotowość do wyjazdu za granicę

Zainteresowany?

praca@firma-castor.pl

ID ogłoszenia: 4751cac7b07f078