€ 9 brutto/h

Komisjoner praca Niemcy na produkcji od zaraz w Allen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Aalen
  • Opublikowany: 15 lipca 2013 01:05

Firma przemysłu drzewnego z Aalen poszukuje od zaraz komisjonerów do pracy w Niemczech na produkcji drzewnej. Oferta dla osób z komunikatywnym niemieckim oraz doświadczeniem w pracy z drewnem.

Stanowisko: komisjoner – pracownik produkcji
Miejsce pracy: Aalen, Niemcy
Zarobki: 9 euro brutto/h

Zadania:
– praca związana z komisjonowaniem rozdzielaniem rodzajów drewna według wytycznych pracodawcy
– transport drewnianych elementów do magazynu za pomocą wózka widłowego
– kontrola jakości produktów

Wymagania:
– znajomość komunikatywna języka niemieckiego umożliwiająca rozumienie poleceń
– doświadczenie w pracy związanej z obróbką drewna
– zdolność do rozpoznawania rodzajów drewna
– mile widziane osoby z własnym autem
– mile widziane uprawnienia na wózki widłowe lub gotowość do nauki na miejscu pracy

Oferujemy :
– atrakcyjne zarobki
– darmowe zakwaterowanie w Niemczech
– legalna, niemiecka umowa o pracę,numer podatkowy,karta ubezpieczeniowa itd.
– zatrudnienie na dłuższy okres

Polen Personal Kamil Skalmierski Agencja pracy Nr 8677

Ul. Stalowa 59

91-859 Łódź

Nip : 726 240 45 70

Skype:kamil.skalmierski1 GG: 448296682

Prosimy o składanie aplikacji na poniższy adres e-mail

rekrutacja@polenpersonal.eu

źródło: gratka.pl

ID ogłoszenia: 2051e338b7ca587