€ 8,8 €

Komisjoner oferta pracy w Niemczech na magazynie w Krefeld od zaraz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Krefeld, Hodenhagen
  • Opublikowany: 18 lutego 2016 14:48

Od zaraz poszukiwani komisjonerzy do podjęcia pracy w Niemczech na magazynie hurtowni spożywczej w Krefeld. Zatrudnienie przy zbieraniu, kompletowaniu zamówień. Pracodawca oczekuje podstawowej znajomości języka.

Komisjoner – w systemie pick by voice

Dla naszego partnera firmy Global Inhouse Logistic für Industrie und Handel GmbH poszukujemy osób do pracy, jako komisjoner – pracownik wydania towaru na magazynach spożywczych w Niemczech.

Opis stanowiska
• Kompletacja zamówień zgodnie z zapotrzebowaniem sklepów (artykuły spożywcze)
• Zbieranie towarów przy pomocy słuchawek • Obsługa wózków elektrycznych typu: Jungheinrich
• Dbanie o porządek w miejscu pracy

Wymagania
• Udokumentowane doświadczenie zawodowe na stanowisku komisjonera w systemie pick by voice
• Znajomość liczebników i komend w języku niemieckim koniecznych do obsługi systemu pick by voice • Gotowość do wyjazdu w ciągu kilku dni
• Własny samochód- mile widziany

Oferujemy
• Umowę o pracę na warunkach niemieckich
• Pełny etat
• Zapewniamy zakwaterowanie
• Zapewniamy opiekę polskiego brygadzisty i koordynatora

Zgłoszenia proszę wysyłać na adres k.chylinska@eurojob24.pl w temacie wpisując: Komisjoner
lub pod numerem 669100660

Do swojego CV proszę dołączyć następującą klauzulę :
,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r o ochronie danych osobowych(dz.u. z 2002 nr 101 poz. 926 z późn. zm)”

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

ID ogłoszenia: 79356bc8757e61c5