€ do uzgodnienia

Kolonia, spawacz MAG, TIG do podjęcia pracy w Niemczech 2018

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kolonia
  • Opublikowany: 28 marca 2018 00:31

Propozycja atrakcyjnej pracy w Niemczech dla spawaczy MAG, TIG w firmie przemysłowej z Kolonii. Zatrudnienie 2018 przy spawaniu konstrukcji stalowych zgodnie z dokumentacją techniczną.

Zakres obowiązków:
•spawanie wszelkiego typu konstrukcji stalowych zgodnie z dokumentacją techniczną
•przestrzeganie zasad BHP

Od Kandydatów oczekujemy:
•doświadczenia w pracy min. 2 lata
•posiadania aktualnych uprawnień w metodzie MAG (135, 136)
•posiadanie uprawnień TIG (141) – dodatkowy atut
•samodzielności w działaniu
•zaangażowania i dyspozycyjności
•umiejętność obsługi suwnicy i wózków widłowych (mile widziana)
•nie wymagamy znajomości języka niemieckiego

Oferujemy:
•umowę o pracę w firmie o ugruntowanej renomie
•długoletnią współpracę
•atrakcyjne wynagrodzenie w Euro płacone terminowo
•stawkę godzinową brutto ustalaną indywidualnie
•pakiet socjalny
•zakwaterowanie, dojazd do pracy, narzędzia i środki BHP na koszt pracodawcy

Dodatkowe informacje:
•możliwość ubiegania o zasiłek rodzinny (Kindergeld)
•składki ubezpieczeniowe są odprowadzane w Polsce

Miejsce pracy:
Niemcy

Osoby zainteresowane proszone są o składanie ofert na adres:
Skanska SA
Oddział Exbud Skanska w Kielcach
Al. Solidarności 34
25-323 Kielce
e-mail: Roman.Skrzek@skanska.pl
tel.: 41 335 30 27

ID ogłoszenia: 6505ab4fb8f80af7

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: Skanska
  • Zarejestrowany od: 12 stycznia 2018

Inne przedmioty dodane przez Skanska

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez Skanska »