€ 8,19/h

Kobiety produkcja praca w Niemczech bez języka przy pakowaniu Dortmund

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Dortmund
  • Opublikowany: 24 lipca 2013 01:56

Zakład produkcyjny z Dortmundu poszukuje kobiet do pracy w Niemczech bez znajomości języka przy pakowaniu na produkcji i montażu stojaków. Ogłoszenie wyłącznie dla pań od października 2013.

Stanowisko: pracownik produkcji
Miejsce pracy: Dortmund, Niemcy
Zarobki: 8,19 euro za godzinę

Zadania:
– praca przy produkcji polegająca na montażu stojaków zarówno metalowych jak i wykonanych z tworzyw sztucznych
– do zadań będzie należało również pakowanie gotowych produktów

Wymagania:
– tylko kobiety (6 wakatów)
– jedna z kobiet musi porozumiewać się w języku niemieckim
– gotowość do pracy od października
– gotowość do pracy zmianowej (od października na trzy zmiany)

Oferujemy:
– legalna niemiecka umowa wraz z przysługującymi świadczeniami podpisana do 02.2014 r.
– atrakcyjne stawki godzinowe
– zapewniony nocleg – pierwsza opłata dopiero po wypłacie
– możliwość wypłacenia zaliczki na poczet przyszłego wynagrodzenia po pierwszym tygodniu pracy
– mile widziane osoby dysponujące własnym autem

Kobiety zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV wraz z aktualnym zdjęciem.

info@all-pl.de

ID ogłoszenia: 15551ef213510552

5 komentarzy na “Kobiety produkcja praca w Niemczech bez języka przy pakowaniu Dortmund”

  1. jestem zainteresowana oferta.
    Dobra kondycja fizyczna, gotowość do pracy.
    tel +48 508396620
    e mail fado45@wp.pl

  2. wiola21_03 na 1 sierpnia 2013 @ 17:36

    Z uwagi na to, że przeprowadzam się w połowie sierpnia w okolice Dortmundu jestem zainteresowana tą ofertą pracy. Mam 9 letnie doświadczenie w zakładzie mleczarskim na produkcji.

    tel: +48606321383

  3. ilonka19713 na 21 sierpnia 2013 @ 22:19

    Jestem zainteresowana ofertą. Mieszkam koło Dortmundu w Olfen. Mam doświadczenie nabyte w zakładzie produkcyjnym.

    tel : +4915778665410

  4. mieszkam w Mulheim an der Ruhr, razem z siostrą szukamy pracy..Język niemiecki słaby ;/ proszę o kontakt kika2406@wp.pl

  5. mam 22 lata,roczne doswiadczenie na produkcji i polroczne na pakowaniu,jestem silnie fizycznie jak i psychicznie , jezyk niemiecki znam na poziomie komunikatywnym,posiadam prawo jazdy kat B,jestem zdeterminowana, pelni gotowa do podjecia nowych wyzwań…prosze o kontakt pod nr +48782291589 z góry dziekuje.