€ € 2000 bez języka

Kierowca Międzynarodowy z kat. C+E bez języka dam pracę w Niemczech, Edemissen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Edemissen
  • Opublikowany: 7 listopada 2016 05:57

Agencja rekrutacyjna oferuje pracę w Niemczech bez znajomości języka dla kierowców międzynarodowych z kat. C+E. Zatrudnienie w firmie z Edemissen przy przewozach towaru na trasach dalekobieżnych.

BERGERMANN – specjalizujemy się w rekrutacji pracowników w sektorze logistycznym. Współpracujemy z ponad 350 firmami spedycyjnymi na terenie całych Niemiec. Oferujemy legalną i sprawdzoną pracę wyłącznie z bezpośrednim i stałym zatrudnieniem u zagranicznych pracodawców wraz z pełnymi świadczeniami socjalnymi oraz zasiłkami rodzinnymi. Decydując się na współpracę z BERGERMANN mają Państwo pełną gwarancję indywidualnego podejścia oraz dostępu do najatrakcyjniejszych ofert pracy na rynkach zagranicznych.

Obecnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Kierowca Międzynarodowy C+E – Niemcy – €2000 bez języka

Miejsce pracy: Edemissen
Nr referencyjny: DEL-E/2016

OFERUJEMY:
• wynagrodzenie składające się z podstawy z €1800 + €200 premii + €12 codziennej diety
• bonus 25% za jazdę w nocy (22-6)
• legalne zatrudnienie bezpośrednio w niemieckiej firmie transportowej, terminowo wypłacane wynagrodzenie, niemieckie świadczenia socjalne (pomoc w załatwieniu formalności)
• nowoczesną flotę
• przestrzeganie czasu pracy kierowców
• możliwość podjęcia pracy od zaraz
• opiekę konsultanta w j. polskim

WYMAGANIA:
• nie wymagamy znajomości języka niemieckiego
• minimum roczne doświadczenie w transporcie międzynarodowym
• prawo jazdy C+E, karta kierowcy
• nie wymagamy ADRów

OPIS STANOWISKA:
• jazda autem typu naczepa lub tandem – Scania, Mercedes, Man
• praca bez systemu lub w systemie 4/1
• przewóz żywności, około 10 godzin pracy dziennie
• zakwaterowanie w kabinie, możliwość wynajęcia zakwaterowania na bazie firmy (€50 miesięcznie)

WIĘCEJ INFORMACJI:

W celu uzyskania dodatkowych informacji oraz doboru najlepszej oferty pracy prosimy o kontakt: 668 863 395.
Osoby zainteresowane tą ofertą pracy proszone są o wysłanie CV na adres: kierowca@bergermann.pl

ID ogłoszenia: 845581b11bfa4d4d