€ do ustalenia

Kierowca kat. B (Kurier) do pracy w Niemczech – Nürnberg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Nürnberg
  • Opublikowany: 28 lipca 2013 23:46

Firma kurierska z Nürnberg poszukuje kierowcy kat. B, Kuriera do pracy w Niemczech przy dostarczaniu paczek na terenie miasta. Oferta dla osób, które są w stanie odbyć prostą konwersację w języku niemieckim.

Stanowisko: kurier, Kierowca kat. B
Miejsce pracy: Nürnberg, Niemcy
Zarobki: do ustalenia

Zadania:
Typowa praca kuriera – pobieranie paczek z magazynu rano i rozwożenie do klientów na wyznaczonym rejonie. Kierowanie samochodem dostawczym o masie całkowitej do 3,5 T.

Wymagania:
– komunikatywny język niemiecki
– co najmniej 3 lata doświadczenia przy prowadzeniu samochodu dostawczego
– osoba o wysokiej kulturze osobistej
– gotowość do pracy od poniedziałku do piątku
– osoby nie karane w wieku 23-44 lat

Oferta:
– bezpłatne szkolenie wprowadzające
– stabilna prace przy rozwożeniu przesyłek w przydzielonym regionie
– po okresie próbnym,umowę na czas nieokreślony
– atrakcyjne warunki wynagrodzenia

Kontakt
Ilog GmbH Koblenzerstrasse 13 tel.: 004917610166479 email: iloggmbh@t-online.de

ID ogłoszenia: 85751f59dc8cb57f