€ 12,50 brutto/h

Kierowca kat. B bez języka dam pracę w Niemczech dostawca pizzy od zaraz Lipsk

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Lipsk
  • Opublikowany: 15 grudnia 2021 19:31

Potrzebny od zaraz kierowca kat.B bez znajomości języka do pracy w Niemczech. Zatrudnienie dla dostawcy pizzy w Lipsku z zakwaterowaniem, które będzie zapewnione przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: kierowca kat. B.

Lokalizacja: Lipsk.

Wynagrodzenie: 12,50 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zatrudnienie jako dostawca jedzenia – przeważnie pizza;
  • pracownik będzie przyjmował zlecenia na dostawę dań gotowych z włoskiej restauracji;
  • zadaniem będzie rozwożenie zamówień, pobieranie opłaty oraz wydawanie reszty i paragonu.

Wymagania:

  • doskonała orientacja w terenie;
  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu;
  • rzetelność;
  • posiadanie prawa jazdy kat. B;
  • mała liczba punktów karnych;
  • przyjazne nastawienie do ludzi.

Oferujemy:

  • pracę od zaraz;
  • atrakcyjne warunki finansowe;
  • ubezpieczenie zdrowotne;
  • do dyspozycji służbowy samochód oraz telefon komórkowy;
  • szkolenie pracownicze;
  • zakwaterowanie w cenie 150 € na mc.

Aplikacja:

CV należy wysyłać na adres e-mail:

pl.stellenanzeige@contractor.net z podaniem tytułu: Niemcy dostawca pizzy, Lipsk – imię i nazwisko

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-dam-prace-w-niemczech-bez-jezyka-dla-kierowcy-kat-b-dostawcy-pizzy-lipsk/

ID ogłoszenia: 69561ba3045d4a1d