€ do ustalenia

Kierowca CE do pracy w Niemczech – Wardenburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Wardenburg
  • Opublikowany: 19 października 2015 23:02

Firma transportowa z siedzibą w Wardenburg poszukuje doświadczonych kierowców kat. C+E chętnych do podjęcia pracy w Niemczech przy przewozach towaru pojazdem z naczepą.

Opis stanowiska
– kierowanie zestawem tandemowym lub z naczepą (plandeka) w pojedynczej obsadzie z zachowaniem przepisów bezpieczeństwa
– praca w systemie (3/1 , 4/1, )
– praca zmianowa (od poniedziałku do piątku , jazdy dzienne i nocne)
– transport towarów (artykułów spedycyjnych) po trasach dalekobieżnych po Niemczech , a także tereny blisko granicy
– udział w załadunku i rozładunku przewożonych towarów oraz ich zabezpieczanie
jazda po drogach krajów Europy Zachodniej
– dbałości o narzędzia pracy

Wymagania wobec kandydatów:
-co najmniej trzyletnie doświadczenie w transporcie na zestawach typu tandem, oraz na zestawach z plandekami
-znajomość przepisów ruchu drogowego oraz umiejętność ich stosowania
-dobra komunikatywna znajomość języka niemieckiego umożliwiającą telefoniczną rozmowę z pracodawcą
-aktualne prawo jazdy CE z kodem 95 i karta kierowcy
-gotowość do podjęcia pracy od zaraz, motywacja, odpowiedzialność,

Niemiecki pracodawca oferuje:
-umowę o pracę bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy
-legalne stałe zatrudnienie
-niemieckie świadczenia socjalne
-pomoc w realizacji formalności m.in. niemieckie ubezpieczenia zdrowotne dla całej rodziny, zwrot podatku oraz Kindergeld
-Diety dzienne, wynagrodzenie, nadgodziny, dodatki oraz premie
-Pomoc w realizacji formalności związanych z niemieckim ubezpieczeniem zdrowotnym, pokrywającym koszty leczenia na terenie całej Europy, a także odzyskaniem zwrotu podatku oraz ulg na dzieci “Kindergeld”
-Pracę z zachowaniem norm czasu pracy kierowców
-Nowoczesne bazy z dostępem do zaplecza sanitarnego
-Przyjemną pracę w stabilnej finansowo firmie
-Zadbany technicznie sprzęt
-Nowoczesne ciężarówki marki Mercedes, MAN, MB, DAF
-Możliwość podjęcia pracy od zaraz

Osoby zainteresowane oraz spełniające powyższe wymagania prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 604 242 084

ID ogłoszenia: 6565620c848f11f4