€ 2500 euro brutto/etat

Kierowca autobusu z kat.D – oferta pracy w Niemczech 2018

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Niemcy
  • Opublikowany: 1 października 2018 23:46

Agencja zatrudnienia „Koncepcja” poszukuje od zaraz kierowców autobusu z prawem jazdy kat.D do podjęcia pracy w Niemczech przy przewozach pasażerskich na trasach miejskich i podmiejskich.

Agencja Pracy Koncepcja organizuje zatrudnienie w kraju i za granicą już od ponad 13 lat. Oferujemy legalne zatrudnienie u sprawdzonych pracodawców.
Z nami podejmiesz dobrą pracę.
Posiadamy Certyfikat wydany przez Marszałka Województwa Dolnośląskiego potwierdzający wpis do Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 1926.

Obecnie poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:

KIEROWCA AUTOBUSU
RÓŻNEGO RODZAJU LINIE:
– LINIE MIEJSKIE I PODMIEJSKIE
– FLIXBUS
– LINIE TURYSTYCZNE
– WOŻENIE KLIENTÓW NA LOTNISKO I Z LOTNISKA

Miejsce pracy: różne landy i miasta w Niemczech np:
Monachium, Landshut, Rosenheim, Erding, Ochsenhausen, Biberach, Freiburg, Burghausen, Coburg, Würzburg, Norymberga, Erlangen, Simmern i inne

Dla kierowców posługujących się komunikatywnym językiem niemieckim podejmiemy się poszukiwania miejsca pracy w wybranym przez kandydata mieście.

Oferujemy:
• Pracę na pełny etat plus ewentualne nadgodziny
• Zatrudnienie u bezpośredniego pracodawcy ( przedsiębiorstwo komunikacyjne) lub za pośrednictwem agencji pracy tymczasowej
• Umowę o pracę na czas określony (z 6-miesięcznym okresem próbnym)
• Wynagrodzenie uzależnione od pracodawcy i umiejętności ok. 2500 Euro brutto/etat Dodatki za nadgodziny, kursy w weekendy, dni wolne od pracy oraz święta płatne dodatkowo wg. niemieckiego kodeksu pracy.
• Zakwaterowanie organizowane przez pracodawcę: odpłatne. Niektórzy z pracodawców opłacają 1 miesiąc zakwaterowania, inni opłacają 50 % przez pierwsze 3 miesiące.
• Odpowiedni standard zakwaterowania np. osobne, umeblowane mieszkania
• Przeszkolenie
• Opłacane składki ubezpieczeniowe i emerytalne.
• Płatny urlop.
• Wszystkie świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia na terenie Niemiec.
• Wsparcie na każdym etapie rekrutacji, pomoc w sprawach organizacyjnych. Jeżeli chcą Państwo pracować na terenie Niemiec wystarczy do nas zadzwonić. Razem z Państwem na bazie Państwa oczekiwań, kwalifikacji i znajomości języka obcego ustalimy, która z ofert Państwu najbardziej pasuje.

Obowiązki:
• Przewóz osób na trasach miejskich, podmiejskich, trasach turystycznych w zależności od oferty
• Ewentualna sprzedaż biletów
• Kontrola pojazdu przed każdym przejazdem
• Dbałość o powierzony sprzęt

Wymagania:
• Komunikatywna znajomość języka niemieckiego, znajomość języka będzie weryfikowana podczas rozmowy telefonicznej. Niektórzy z pracodawców akceptują osoby ze słabą znajomością języka niemieckiego.
• Czynne prawo jazdy kat. D lub D+E ( w zależności od pracodawcy) , kod 95, karta kierowcy
• Niekaralność
• Doświadczenie w pracy jako kierowca autobusu – warunek obligatoryjny
• Własny samochód (mile widziany)

Sposób aplikowania:

CV w języku polskim oraz niemieckim, kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie, umiejętności i doświadczenie zawodowe prosimy przesyłać na adres e-mail:
kierowca@koncepcja.eu

W CV prosimy o podanie klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych
Na potrzeby tylko powyższej rekrutacji:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez Koncepcja Marzena Biłas-Jaglińska z siedzibą we Wrocławiu ul. Podwale 62/2, 50-010 Wrocław na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji.
Na potrzeby długofalowego procesu rekrutacyjnego:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez Koncepcja Marzena Biłas-Jaglińska z siedzibą we Wrocławiu na potrzeby przyszłych procesów rekrutacji oraz przesyłanie aktualnych ofert pracy odpowiadających mojemu profilowi zawodowemu.

Informujemy, iż wysłanie aplikacji oznacza jednocześnie wyrażenie zgody na przetwarzanie Państwa danych osobowych przez Agencję Pracy – Koncepcja Marzena Biłas – Jaglińska z siedzibą we Wrocławiu ul. Podwale 62/2, 50-010 Wrocław na potrzeby:
– przeprowadzenia procesu rekrutacji
oraz
– na potrzeby przyszłych rekrutacji oraz przesyłania Państwu ofert pracy odpowiadających Państwa profilowi zawodowemu.
W każdej chwili mogą Państwo cofnąć swoją zgodę lub częściową zgodę wysyłając nam maila na adres rezygnacja@koncepcja.eu
Wszelkie pytania związane z ochroną danych osobowych prosimy kierować na adres: rodo@koncepcja.eu

Dziękujemy za przesłane dokumenty, po wstępnej selekcji, skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Agencja Pracy Koncepcja, Wrocław ul. Podwale 62/2,
Nr tel. 71 3438073, kom. 792 785 242, kom. 790 592 719
E.Mail: rekrutacja@koncepcja.eu
Więcej ofert pracy na naszej stronie internetowej: www.koncepcja.eu

ID ogłoszenia: 2125ba625da27188