7 EUR/h netto +napiwki €

Kelner lub Kelnerka – praca w Niemczech na wakacje 2018 – Rostock

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Rostock
  • Lista: 15 maja 2018 03:56

Aktualna oferta pracy w Niemczech na wakacje 2018 jako kelner lub kelnerka w restauracji z rejonu Rostock. Zatrudnienie przy bezpośredniej obsłudze gości – zbieranie zamówień i wydawanie potraw.

Perfect Job jest licencjonowaną agencją pracy i doradztwa personalnego wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 13401. W chwili obecnej, dla jednego ze swoich klientów z Niemiec, właściciela restauracji mieszczącej się w okolicy miasta Rostock poszukujemy osoby do pracy na stanowisku:

KELNER/KELNERKA

Miejsce pracy: Niemcy, okolice Rostocka

Obowiązki:

- obsługa gości restauracji (a la carte)

- zbieranie zamówień

- pomoc w wyborze dań z karty

- serwowanie potraw i napojów

Wymagania:

- dobra znajomość języka niemieckiego

- aktualna książeczka sanitarno-epidemiologiczna

- wysoka kultura osobista

- pozytywne nastawienie do wykonywanych obowiązków

- mile widziane doświadczenie w pracy na powyższym stanowisku

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat

- wynagrodzenie: 7 Euro/godz. netto + napiwki

- praca od maja do października 2018 roku (możliwość przedłużenia współpracy w innym miejscu pracy)

- czas pracy: około 170 godzin miesięcznie

- bezpłatne zakwaterowanie w samodzielnym mieszkaniu (pokój, kuchnia, łazienka)

- bezpłatne wyżywienie w pracy (śniadanie we własnym zakresie)

- stały zdalny kontakt z polskim koordynatorem

Osoby zainteresowane współpracą prosimy o przesłanie CV (mile widziane w języku niemieckim) na adres :

rekrutacja@perfectjob.com.pl

w tytule wpisując: Kelner/Kelnerka – Niemcy, Rostock

Prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)”.

ID Ogłoszenia: 2585af95b62bb1bd

73 liczba wyświetleń, 1 dzisiaj