€ 1450-1700 euro brutto

Kelner – Klenerka aktualne oferty pracy w Niemczech na terenie Monachium

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Monachium
  • Opublikowany: 11 maja 2014 19:49

Restauracja w Monachium poszukuje od zaraz kelnera lub kelnerki gotowych do podjęcia pracy w Niemczech przy obsłudze gości. Oferta z podstawową znajomością języka angielskiego oraz dobrym językiem niemieckim.

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta z branży gastronomicznej poszukujemy doświadczonych Kelnerów/Kelnerki do pracy w Monachium

Osoba zatrudniona na stanowisku Kelnera/Kelnerki będzie odpowiedzialna za:
• obsługę gości a’la carte
• obsługę bankietów
• kompetentną i uprzejmą postawę wobec klientów
• ścisłą współpracę z personelem kuchni w dbałości o estetyczne podanie potraw i napoi
• dbanie o dobry wizerunek restauracji
• dbałość o estetykę stanowiska pracy

Wymagania

– doświadczenie w pracy jako Kelner/Kelnerka
– dobra znajomość języka niemieckiego
– podstawowa znajomość języka angielskiego
– wysoka kultura osobista
– mile widziane wykształcenie gastronomiczne lub hotelarskie
– kursy barmańskie i baristyczne będą dodatkowym atutem

Oferujemy:
– wynagrodzenie miesięczne: 1450-1700 Euro brutto
– pomoc w organizacji formalności
– stabilne zatrudnienie u niemieckiego pracodawcy

STAWKI INDYWIDUALNIE USTALANE NA MIEJSCU Z PRACODAWCA.

ID ogłoszenia: 5365369f7febeda5

1 odpowiedź na “Kelner – Klenerka aktualne oferty pracy w Niemczech na terenie Monachium”

  1. Jarosław Brud na 23 maja 2016 @ 09:55

    Szukam pracy jako kelner. Mam 3 letnie doświadczenie w zawodzie kelnera zdobyte na terenie Niemiec. Znam bardzo dobrze język niemiecki i angielski. Jestem osobą silnie zmotywowaną do pracy , uprawiającą sport. Oczekuję od Państwa na kontakt. Szukam pracy najchętniej na terenie
    Berlina.