€ do negocjacji

KELNER / KELNERKA praca w Niemczech od zaraz Oberhof

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Niemcy, Oberhof
  • Opublikowany: 19 kwietnia 2015 21:44

Agencja pracy za granicą dla hotelu w Oberhof poszukuje od zaraz kelnerek i kelnerów gotowych do podjęcia pracy w Niemczech przy obsłudze gości, serwowaniu dań oraz napojów.

Firma Walter-Fach-Kraft to renomowany niemiecki pracodawca istniejący na rynku już od 17 lat. Posiadamy ponad 30 oddziałów na terenie Niemiec oraz Austrii.   Wyróżnia nas międzynarodowe doświadczenie, setki zadowolonych pracowników, którzy dzięki nam rozwijają swoje umiejętności zawodowe za granicą. Obecnie szukamy pracowników do pracy w **** Hotelu na stanowisko:

KELNER / KELNERKA praca od zaraz
Miejsce pracy: Niemcy, Oberhof

Nr referencyjny: DE/30/ KELL/1304

Obowiązki:

– Obsługa gości restauracji w **** hotelu
– Serwowanie dań i napoji
– Dbanie o porządek w miejscu pracy

Wymagania:

– Dobra znajomość j niemieckiego
– Doświadczenie w pracy na stanowisku : kelner / kelnerka
– Mile i otwarte usposobienie
– Gotowość do pracy 5-6 dni w tygodniu

Oferujemy:

– Pracę od zaraz w renomowanym Hotelu
– Niemiecką umowę o prace
– Atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie
– Pomoc polskojęzycznej osoby z ramienia firmy
– Ubezpieczenie emerytalne, zdrowotne opłacane w Niemczech
– Organizację przejazdu
– Zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę
– Płatny urlopy + dodatki świąteczne
– Gwarantujemy pomoc w uzyskaniu klasy podatkowej, meldunku w Niemczech
– i wiele więcej

Zainteresowane osoby naszą ofertą pracy proszę o przesłanie CV w j. niemieckim wraz klauzulą dotyczącą przetwarzania danych osobowych na adres e-mail

info@walterfachkraft.pl

Bedziemy kontaktować się wybranymi kandydatami:

Walter-Fach-Kraft Personal GmbH
ul. Olawska 17
50-123 Wrocław

Tel: +48 71 3666 081
Tel: + 48 669 851 420

ID ogłoszenia: 22552cd9f8363c0