€ do ustalenia

Kelner – Kelnerka oferty pracy w Niemczech od zaraz w gastronomii

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hannover,
  • Opublikowany: 6 sierpnia 2013 20:11

Agencja pracy dla swoich klientów poszukuje pracowników gastronomii na stanowisko kelner, kelnerka do pracy w Niemczech od zaraz. Ogłoszenie dla pracowników z dobrą znajomością języka.

Stanowisko: kelner / kelnerka
Miejsce pracy: Różne lokalizacje ( Hannover, Oberstdorf, Koblenz, Singen, Ga-Pa)
Zarobki: do ustalenia

Zadania:
– powitanie gości w restauracji
– obsługa klientów związana z podawaniem dań oraz napojów
– wystawianie rachunków zgodnych z zamówieniem oraz przyjmowanie płatności od klientów
– zadania związane z uzupełnianiem lodówek w napoje chłodzące
– dbanie o czystość stanowiska pracy

Wymagania:
– znajomość języka na dobrym poziomie
– doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku (min. pół roku)
– posiadanie aktualnego ubezpieczenia w ZUS
– wysoka kultura osobista, aparycja, punktualność oraz życzliwość dla klientów
– posiadanie aktualnej książeczki sanitarno-epidemilogicznej

Oferujemy
– uczciwą, bezpieczną i pewną pracę
– pełne ubezpieczenie, dokument A1 oraz kartę EKUZ
– pomoc w organizacji dojazdu
– terminowa wypłata wynagrodzeń
– liczymy na stałą współpracę
– wsparcie naszego biura z Polski
– opiekun po stronie Niemieckiej
– opłacony ZUS
– umowę zlecenie na 6 miesięcy (praca 43-45 godzin tygodniowo)
– DARMOWE wyżywienie oraz zakwaterowanie w miejscu pracy (wysoki standard-hotele głównie 4* oraz 5*!)

Aplikacje oraz CV wraz ze zdjęciem (!) proszę kierować na adres: pracazk@gmail.com

Pytania proszę kierować na adres mailowy powyżej lub telefonicznie pod nr: 516-164-139 (Michał)

ID ogłoszenia: 78752010d0da476a