€ 10,000.00

Kassel oferta pracy w Niemczech dla opiekunki osób starszych do 85-letniej seniorki Lidii

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kassel
  • Opublikowany: 28 sierpnia 2017 04:21

Potrzebna doświadczona opiekunka osób starszych chętna do podjęcia pracy w Niemczech w rejonie Kassel przy opiece nad seniorką w wieku 85 lat o imieniu Lidia.

Aktualnie poszukujemy pracowników na stanowisko:
Opiekun/ka Osób Starszych

Wybranym kandydatom oferujemy:
legalne zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie
atrakcyjne miesięczne wynagrodzenie: 800-1300 Euro/netto (zależne od znajomości języka niemieckiego i kwalifikacji opiekunki)
składki ZUS od prognozowanej średniej krajowej tj. ponad 4200 zł brutto
zapewnione nieodpłatne zakwaterowanie i wyżywienie
ofertę pracy dostosowaną do kwalifikacji i indywidualnych oczekiwań kandydatki
elastyczne terminy i zasady wyjazdów
podpisujemy 1 czytelną umowę
dodatkowe ubezpieczenie NW i OC

Zakres obowiązków:
proste prace domowe (gotowanie, sprzątanie, robienie zakupów)
opieka pielęgnacyjna i aktywizacyjna (pomoc w codziennych czynnościach, troska o powierzoną osobę, o jej dobre samopoczucie)

Wymagania:
komunikatywna znajomość języka niemieckiego
doświadczenie w opiece nad osobą chorą lub w podeszłym wieku
przyjazne i pogodne usposobienie, cierpliwość oraz życzliwość wobec podopiecznych
dobry stan zdrowia
mile widziane prawo jazdy kat. B

Więcej informacji:
Łódź, ul. Łagiewnicka 54/56 pok. 301, Budynek A.
Tel.: 666 826 912, 12 290 44 39
www.opiekunki.interkadra.pl

ID ogłoszenia: 93159a3bfd34f3ed