€ do ustalenia

Kamieniarz – praca w Niemczech przy wykończeniach budowlanych

  • Kraj: Niemcy
  • Opublikowany: 17 lipca 2013 00:44

Aktualne ogłoszenie pracy w Niemczech na stanowisko KAMIENIARZ przy wykończeniach budowlanych – układaniu płytek z kamienia naturalnego oraz montaż kamienia w łazienkach i kuchniach. Oferta adresowana do pracownika z doświadczeniem przy marmurach, granitach, kwarcytach etc.

Kamieniarz (posadzki, kuchnie, łazienki, pomniki)

Dla niemieckiego kontrahenta, wiodącej firmy z branży specjalizującej obróbką oraz montażem kamienia naturalnego poszukujemy obecnie pracowników specjalizujących się w pracach z kamieniem naturalnym.

Zakres obowiązków:
– kładzenie płytek z kamienia naturalnego
– montaż kamienia naturalnego w łazienkach, kuchniach

Oferowane przez nas zatrudnienie jest legalne, nasze usługi dla kandydatów są bezpłatne.
Aktualnie poszukujemy kandydatów szukających pracy za granicą, chcących pogłębiać dotychczas zdobyte doświadczenie w branży budowlanej.

Wymagania:
– komunikatywna znajomość j. niemieckiego w mowie i piśmie
– prawo jazdy kat. B
– kilkuletnie doświadczenie w pracy przy montażu kamienia naturalnego łazienki, kuchnie, pomniki
(t.j. marmur, granit, kwarcyt itd.)

Oferujemy:
– atrakcyjne wynagrodzenie
– umowę o pracę z niemieckim pracodawcą
– zakwaterowanie lub pomoc w znalezieniu mieszkania
– stabilne zatrudnienie
– możliwość podniesienia swoich kwalifikacji
– niemieckie świadczenia socjalne

Jak przygotować CV
– Prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem w języku polskim
– Wyszczególnienie miejsc pracy wraz z wykonywanymi zadaniami
– CV prosimy przesłać na adres bau@holbern.pl wpisując w tytule: MKN/07/2013

ID ogłoszenia: 24951e3d1b923b3e