€ 1600 netto/mc

Jako pomoc kuchenna bez znajomości języka dam pracę w Niemczech od zaraz Köln

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kolonia
  • Opublikowany: 27 stycznia 2022 19:43

Firma cateringowa z Kolonii szuka od zaraz chętnych do pracy w Niemczech. Zatrudnienie bez znajomości języka dla pomocy kuchennej. Zakwaterowanie darmowe będzie zorganizowane przez pracodawcę.

Stanowisko: pomoc kuchenna.

Lokalizacja: Kolonia.

Wynagrodzenie: 1600 € netto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 5.

Zadania na stanowisku:

  • praca w firmie cateringowej, która sprzedaje diety pudełkowe;
  • wykonywanie prac o charakterze pomocniczym;
  • zadaniem będzie sprzątanie oraz dbanie o czystość w miejscu pracy;
  • przygotowywanie składników;
  • obsługa urządzeń kuchennych;
  • pakowanie gotowych produktów itp.

Wymagania:

  • zdolność do pracy pod presją;
  • umiejętność pracy w grupie;
  • dokładność;
  • szybkie przyswajanie nowych informacji;
  • dyspozycyjność od zaraz;
  • chęć brania nadgodzin;
  • wielozadaniowość;
  • dobra kondycja fizyczna.

Oferujemy:

  • pracę od zaraz;
  • stałe zatrudnienie dla najlepszych pracowników;
  • niemiecką umowę;
  • pomoc polskiego rezydenta;
  • bezpłatne zakwaterowanie oraz wyżywienie;
  • zapoznanie z obowiązkami.

Aplikacja:

CV ze zdjęciem i krótkim opisem własnej osoby należy kierować na adres e-mail:

NeueArbeit2020@web.de z podaniem tytułu: Pomoc kuchenna, 2/2022 Kolonia

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-znajomosci-jezyka-praca-niemcy-od-zaraz-dla-pomocy-kuchennej-catering-koln/

ID ogłoszenia: 97361f2e559e99a3